Переваги подорожей на автомобілі

roadtrippers-picture-id12540802.jpg (52.34 Kb)

Подорожі та отримання яскравих вражень — мрія багатьох, а для деяких людей це і зовсім сенс життя. З'їздити в інше місто (а краще в іншу країну), насолодитися архітектурними пам'ятками, туристичними місцями і менталітетом інших людей — все це здатне дати позитивну енергію на місяці вперед. Подорожувати можна різними способами: на потязі, літаку, автомобілі і т. ін. Ми ж зупинимося на останньому варіанті й розповімо про переваги автомобільних подорожей.

Як вибрати туристичний рюкзак, на що звернути увагу?

osprey_2.png (234.42 Kb)Давайте розберемося як правильно вибрати рюкзак, де його купити і на що варто звернути увагу.

Подорожуємо з комфортом: як вибрати якісне авто

podorozhuemo_na_avto.jpg (386.46 Kb)

Багато людей полюбляє подорожувати. Адже ніщо не може встати в порівняння з тими емоціями, що дає нам дорога та нові місця. Щоб не залежати від розкладу автобусів та потягів, краще за все для подорожей обрати власне авто. А щоб відчути максимальний комфорт, треба належним чином віднестись до його вибору.

Планування подорожі сприятливо впливає на здоров'я

travelplanning.jpg (79.29 Kb)

Безумовно, плани багатьох з нас на відпустку в 2020 році були або скасовані, або відкладені в очікуванні зниження рівня небезпеки. Але це не означає, що варто опускати руки і відмовлятися від планування подорожі на наступний рік. Згідно з даними National Geographic, дана діяльність може покращити здоров'я.

Найкращі фільми для любителів подорожей

toskanasun.jpg (113.64 Kb)

Незважаючи на те, що в найближчі тижні жителям нашої планети треба утримуватися від подорожей, можливість побачити світ все ще є.

Правила поведінки і закони Єгипту

vacationinegypt.jpg (114.78 Kb)

І ніби все просто: купив тур у Єгипет, спакував чемодани і відпочивай як заманеться… але...

Речі, через які в ОАЕ можуть заарештувати

uaephoto.jpg (187.38 Kb)

Перш ніж купувати квитки на літак, настійно рекомендується ознайомитися з правилами, нормами і культурними заборонами країни, в яку планується поїздка. В цьому відношенні ОАЕ нічим не відрізняються від інших країн. Різниця лише в тому, що деякі правила здаються не зовсім очевидними.

В Іспанії паспорт треба мати завжди при собі

passport.jpg (166.18 Kb)

Туристам, які подорожують до Іспанії, варто звернути увагу на те, що під час мандрівки країною потрібно завжди носити з собою паспорт. Цю інформацію повідомило видання The Sun.

Як повернути загублені речі в готелі

bookhotel.jpg (63.91 Kb)

Найчастіше гості готелів забувають в своїх номерах зарядки для телефонів і зубні щітки.

Головні правила вдалого круїзу

cruiseliner.jpg (167.18 Kb)

Багато мандрівників мріють здійснити круїзну подорож, але такий варіант поїздки відлякує туристів з обмеженим бюджетом занадто великими затратами.