Великдень-2022 у містах заходу України: найцікавіші події

velkdn.jpg (73.89 Kb) Що відвідати на Великдень та у святкові вихідні у Тернополі, Львові, Ужгороді та Івано-Франківську?

Чани у Закарпатті: велика географія і розмаїття пропозицій

chandacha.jpg (174.46 Kb) Закарпаття як місце відпочинку в горах має одну перевагу – наявність термальних вод, відтак саме цей регіон став найпопулярнішим серед любителів відпочинку в чанах. Тут можна не лише розслабитись у чанах, а й дізнатись про історію виникнення такої послуги чи про виготовлення чанів.

Лоукостер Wizz Air надає квитки для українських біженців. Як оформити?

poliot1.jpg (88.2 Kb) Угорський авіаперевізник-лоукостер Wizz Аir зробив можливість оформити безштовно квитки для біженців з України.

Переваги подорожей на автомобілі

roadtrippers-picture-id12540802.jpg (52.34 Kb)

Подорожі та отримання яскравих вражень — мрія багатьох, а для деяких людей це і зовсім сенс життя. З'їздити в інше місто (а краще в іншу країну), насолодитися архітектурними пам'ятками, туристичними місцями і менталітетом інших людей — все це здатне дати позитивну енергію на місяці вперед. Подорожувати можна різними способами: на потязі, літаку, автомобілі і т. ін. Ми ж зупинимося на останньому варіанті й розповімо про переваги автомобільних подорожей.

Як вибрати туристичний рюкзак, на що звернути увагу?

osprey_2.png (234.42 Kb)Давайте розберемося як правильно вибрати рюкзак, де його купити і на що варто звернути увагу.

Подорожуємо з комфортом: як вибрати якісне авто

podorozhuemo_na_avto.jpg (386.46 Kb)

Багато людей полюбляє подорожувати. Адже ніщо не може встати в порівняння з тими емоціями, що дає нам дорога та нові місця. Щоб не залежати від розкладу автобусів та потягів, краще за все для подорожей обрати власне авто. А щоб відчути максимальний комфорт, треба належним чином віднестись до його вибору.

Планування подорожі сприятливо впливає на здоров'я

travelplanning.jpg (79.29 Kb)

Безумовно, плани багатьох з нас на відпустку в 2020 році були або скасовані, або відкладені в очікуванні зниження рівня небезпеки. Але це не означає, що варто опускати руки і відмовлятися від планування подорожі на наступний рік. Згідно з даними National Geographic, дана діяльність може покращити здоров'я.

Найкращі фільми для любителів подорожей

toskanasun.jpg (113.64 Kb)

Незважаючи на те, що в найближчі тижні жителям нашої планети треба утримуватися від подорожей, можливість побачити світ все ще є.

Правила поведінки і закони Єгипту

vacationinegypt.jpg (114.78 Kb)

І ніби все просто: купив тур у Єгипет, спакував чемодани і відпочивай як заманеться… але...

Речі, через які в ОАЕ можуть заарештувати

uaephoto.jpg (187.38 Kb)

Перш ніж купувати квитки на літак, настійно рекомендується ознайомитися з правилами, нормами і культурними заборонами країни, в яку планується поїздка. В цьому відношенні ОАЕ нічим не відрізняються від інших країн. Різниця лише в тому, що деякі правила здаються не зовсім очевидними.