Подорож наодинці. Власний щоденник мандрів

А ви любите подорожувати наодинці? Одного разу я спробувала і отримала величезне задоволення. Тепер стараюся завжди так робити. Коли подорожую одна, то краще пізнаю країну, в якій перебуваю. Тоді не відволікаюся, а головне – зникає страх перед невідомим.podroz1.jpg (83.55 Kb)

Планування подорожі сприятливо впливає на здоров'я

travelplanning.jpg (79.29 Kb)

Безумовно, плани багатьох з нас на відпустку в 2020 році були або скасовані, або відкладені в очікуванні зниження рівня небезпеки. Але це не означає, що варто опускати руки і відмовлятися від планування подорожі на наступний рік. Згідно з даними National Geographic, дана діяльність може покращити здоров'я.

Найкращі фільми для любителів подорожей

toskanasun.jpg (113.64 Kb)

Незважаючи на те, що в найближчі тижні жителям нашої планети треба утримуватися від подорожей, можливість побачити світ все ще є.

Правила поведінки і закони Єгипту

vacationinegypt.jpg (114.78 Kb)

І ніби все просто: купив тур у Єгипет, спакував чемодани і відпочивай як заманеться… але...

Речі, через які в ОАЕ можуть заарештувати

uaephoto.jpg (187.38 Kb)

Перш ніж купувати квитки на літак, настійно рекомендується ознайомитися з правилами, нормами і культурними заборонами країни, в яку планується поїздка. В цьому відношенні ОАЕ нічим не відрізняються від інших країн. Різниця лише в тому, що деякі правила здаються не зовсім очевидними.

В Іспанії паспорт треба мати завжди при собі

passport.jpg (166.18 Kb)

Туристам, які подорожують до Іспанії, варто звернути увагу на те, що під час мандрівки країною потрібно завжди носити з собою паспорт. Цю інформацію повідомило видання The Sun.

Як повернути загублені речі в готелі

bookhotel.jpg (63.91 Kb)

Найчастіше гості готелів забувають в своїх номерах зарядки для телефонів і зубні щітки.

Головні правила вдалого круїзу

cruiseliner.jpg (167.18 Kb)

Багато мандрівників мріють здійснити круїзну подорож, але такий варіант поїздки відлякує туристів з обмеженим бюджетом занадто великими затратами.

Поради туристам від лікарів

touristheals.jpg (145.55 Kb)

Лікарі дали мандрівникам кілька порад, які допоможуть зберегти своє здоров'я під час поїздок.

Речі, які дозволено брати в ручну поклажу

handluggage.jpg (70.95 Kb)

На світі не так багато людей, які досконально знають правила перевезення речей в ручній поклажі. Більшість знає лише про основні заборони і намагається не брати з собою нічого підозрілого. А тим часом в цьому списку є кілька неочевидних речей, проти яких більшість авіакомпаній не заперечує.