Як правильно кормити морських рибок в акваріумі

Морські акваріумісти використовують широкий вибір кормів для риб, щоб забезпечити належне харчування особистим поєднанням риб і безхребетних у своїх акваріумах. Підібрати корм для морських риб наразі стало набагато легше, адже провідні світові виробники пропонують широкий асортимент продукції відповідно до типів риб, їх природних уподобань та потреб.

Інтернет-магазин Морський постачає якісний корм для морських риб від відомих брендів, наприклад, Ocean Nutrition, Dr. Bassleer, Fauna Marin та ін. Тут ви завжди можете обрати необхідний продукт та бути впевнені у належній якості корму.

Як правильно вибрати корм для морських риб?

Якісне харчування – перше правило. Вам потрібні інгредієнти природного походження, подібні до тих, які риба споживала б у дикій природі. Перегляньте список інгредієнтів і уникайте їжі з наповнювачами, такими як кукурудза, соя та пшениця. Рослиноїдним рибам потрібні водорості, тоді як м’ясоїдним рибам потрібна велика кількість м’ясного білка (креветки, криль, риба, кальмари, молюски тощо). Всеїдні риби повинні отримувати здорову порцію обох джерел білка.

Якісний сухий корм (пластівці і гранули) повинен мати 50% білка.

Розмір частки

Переконайтеся, що частинки їжі можуть поміститися в рот вашої риби. Слідкуйте за тим, щоб риба не захопила їжу, а потім випльовувала її назад, що є ознакою того, що їжа занадто велика. Завжди краще бути обережним і купувати менші продукти, якщо ви просто не впевнені.

Тип їжі

Гранульований корм для морських риб може бути вибором №1, як основний тип їжі, оскільки там міститься найбільше поживних речовин та склад дійсно збалансований. Пластівці також є гарним варіантом. Спеціалісти компанії “Морський” пропонують звернути увагу на корми Ocean Nutrition, оскільки, продукція даного бренду гарно себе зарекомендувала серед професіональних акваріумістів.

Слід також використовувати свіжі та/або заморожені продукти, оскільки вони містять додаткові поживні речовини та більше імітують природні джерела їжі. Майте на увазі, що заморожені продукти містять деяку частку води та можуть утворювати додаткові відходи. Акваріум, який значною мірою залежить від заморожених продуктів, потребує потужної фільтрації та методів експорту поживних речовин для підтримки оптимальної якості води.

Зрештою, різноманітність важлива для забезпечення збалансованого харчування, тому використання різних видів їжі є найкращим можливим підходом до забезпечення повноцінного раціону. Задоволення харчових потреб риби є надзвичайно важливим для довголіття, кольору та стійкості до хвороб.