У Львові реставрують історичні брами

Двері - це очі міста, вони приховують за собою історії людей, події минулих літ, драми і перипетії часу. Двері, яким понад триста років, мають цінність не лише історичну, вони творять атмосферу старих вулиць, які багато всього бачили. Кожне місто має свої двері. І в кожному старому місті вони неповторні. У Львові реставрують старі брами. Роблять це коштом мешканців та бюджетом міста, але найперше за сприяння німецьких благодійників. pekarska5.jpg (213.92 Kb)

Жовква - ідеальне місто доби ренесансу

zhovkva_sity.jpg (78.55 Kb)

Кожне з міст Львівщини історично багате і має чим здивувати і потішити мандрівників.

Доба Князів. Лаврівський монастир.

Чим далі їдеш в глибину галицьких сіл та містечок, тим частіше земля відкриває для Тебе сторінки історії з найдавніших часів. На Львівщині є місця, які пам’ятають княжу добу, і не втрачені ще кам’яниці та монастирі, які пам’ятають своїх засновників – галицьких чи литовських князів..lawriw.jpg (117.98 Kb)

Кам'янець-Подільський - скарб України

kamianetsodilskyi.jpg (89.17 Kb)

Кам'янець-Подільський не потребує реклами, адже це місто є одним з найпопулярніших туристичних напрямків України. Сюди приїжджають гості зі всієї країни. Мандрівники з інших держав також не рідко відвідують місто і дуже часто його називають місто-музей під відкритим небом.

Собор святого Юра у Львові на реконструкції

Головна перлина Львова святоюрська гора зі Собором, буде повністю реконструйована. Цього року з державного бюджету на реконструкцію виділили 20 мільйонів гривень. За ці гроші планують прокласти інженерні мережі, впорядкувати оглядову терасу для туристів, верхній обхід навколо Собору, прокласти каналізаційні мережі. Вже зараз на території комплексу можна побачити масштаб робіт, які ще хочуть встигнути завершити до початку зими. Голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка проконтролював хід робіт, які виконує підрядник, повідомляють у прес - службі відомства. soborfasad.jpg (141.05 Kb)