Про що мовчить «Вілла Анна» у Старій Солі?

Стара Сіль - королівська провінція у Старосамбірському районі. Нині містечко, а колись місто з Магдебурзьким правом, перший в Галичині центр видобування солі, і тому з часів середньовіччя, Стара Сіль була заможним багатим містом Зальцбург. Цей період залишив в історії нині невеличкого селища, крайнього закутка Львівщини на кордоні з Польщею, визначні пам’ятки архітектури, яким ми вже присвятили окрему статтю на нашому сайті. Але тут торкнемося окремо унікальної «візитівки» селища «Вілли Анни». Вона охайно піднімається на пагорбі, загублена у плині часу та цвіті каштанів..anna.jpg (227.24 Kb)

Пляж Ланжерон – символ Одеси

lanzheron.jpg (70.79 Kb)

Пляж є другим в Одесі за популярністю після «Аркадії», що розкинувся поруч з Морським портом в центрі міста. Вхід на пляж абсолютно безкоштовний, однак за шезлонг і парасольку все ж доведеться віддати кілька гривень, до речі, що характерно і для «Аркадії».

Острів Березань - справжня знахідка для туриста

berezan.jpg (74.11 Kb)

Острів Березань розташувався серед вод Чорного моря. На ньому немає високих дерев або кущів - тільки висока трава, а також безліч птахів, які відчувають себе в безпеці.

Станція Морська – унікальне місце в Україні

morska.jpg (63.58 Kb)

Станція Морська знаходиться в Затоці і потрапити на неї дуже просто. Якщо їхати електричкою зі сторони Одеси, виходити потрібно після станції Лиманська. Цю станцію ще називають курортною станцією Затоки, а на всьому узбережжі моря вона є найбільш цікавою і унікальною за своїм розташуванням.

Укрзалізниця запровадила плату за додатковий багаж

Укрзалізниця запровадила плату за додатковий багаж. Ручна поклажа до 36 кг – безкоштовна, а за ще 14 кг доведеться заплатити за тарифами перевезення багажу.valiz.jpg (88.62 Kb)