Природні "дзеркала" - озера України та світу

priroda_ozera.jpg (52.18 Kb)

Сьогодні ми поговоримо про природні "дзеркала" України та світу.

Топ-7 Instagram турнапрямків для медового місяця

maldivyrest.jpg (89.33 Kb)

Вибір ідеального місця для медового місяця є не найпростішим завданням, адже тут потрібно врахувати побажання як проводити довгоочікуваний романтичний відпочинок, усамітнившись на пляжі чи бурхливо відзначати його в межах міста.

Кращі місця відпочинку для охочих побути на природі

akasha_mountain_retreat.jpg (119.29 Kb)

З ростом популярності таких сервісів, як Airbnb щороку більшість туристів надають перевагу приватному житлу замість готельних номерів. До того ж, варіанти, подані на подібних сайтах, відповідають будь-яким смакам, уподобанням і бюджету мандрівників. Для мандрівників, які бажають спробувати подібний вид відпочинку складено перелік кількох місць, які вартують уваги. Ці варіанти приватного житла ідеально підійдуть для охочих побути в гармонії з природою.

Список міст, які варто відвідати цієї весни

prague_czech_republic.jpg (132.51 Kb)

Більшість мандрівників активно приступили до планування весняного відпочинку та вибору ідеального напрямку. Для полегшення пошуку експерти британського видання Telegraph склали список міст, які варто відвідати цієї весни.

Три живописні будинки відкрилися в Помпеях

pompeysity.jpg (120.13 Kb)

Три будинки з живописом в Помпеях знову відкрилися для відвідування після тривалої реставрації, на яку було витрачено 113 мільйонів доларів.

Фестивалі продуктів, їжі і напоїв в світі

oktoberfest.jpg (115.83 Kb)

Зараз дуже популярно відвідувати гастрономічні фестивалі, присвячені різним продуктам, їжі і напоям.

Термальні води Закарпаття? В Європі дешевше.

В мережі порівняли ціни на термальні курорти Закарпаття і сусідніх країн. Виявилося, що в Європі приймати гарчі ванни природи значно дешевше ніж на Закарпатті.termalni_vody.jpg (167.84 Kb)

Популярні пам'ятки, відвідування яких обійдеться дуже дорого і навпаки

rockymountainnationalparkincolorado.jpg (214.17 Kb)

Експерти французької торгової марки Club Med порівняли вартість відвідування понад 60 туристичних визначних пам'яток по всьому світу. А потім перевірили, що в підсумку отримують люди за свої гроші, дослідивши відгуки в соціальних мережах. Результати опубліковані в Travel Daily Media.

Instagram визначив топ-10 найпопулярніших місць для мандрівки

jaipurindiasity.jpg (130.65 Kb)

Однією з найпопулярніших соціальних мереж в наші дні є Instagram. По факту це програма, яка створена для обміну фотографіями і має унікальний вплив у всіх сферах життя і бізнесу, також, в індустрії туризму.

Головні альтернативи популярних туристичних пам'яток

sacrecoeurbasilica.jpg (107.35 Kb)

Експерти назвали головні місця, які можна відвідати туристам, які не люблять великих натовпів.