Біг-Бен - цікаві факти про вежу

bigben1.jpg (105.91 Kb)

Годинникова вежа Біг-Бен, побудована в 1859 році, є символом Великобританії і її столиці. Щороку мільйони мандрівників з усього світу приїжджають в Лондон, для того щоб познайомитися з багатою історією міста, відвідати місцеві музеї і побачити унікальні шедеври архітектури, до яких входить Біг-Бен.

Їдемо у В'єтнам: який курорт вибрати

nha-trang.jpg (247.77 Kb)В'єтнам – цікава та екзотична країна з цікавими містами, красивою природою та смачною їжею.

Мандрівка велосипедом стане зручнішою на відміну від авто

cyclinggroup1.jpg (208.32 Kb)

У столицях Європи створюють всі умови для того щоб більшість мешканців і туристів міста відмовились від особистих автомобілів і цьому є пояснення.

Найкрасивіші замки, зафіксовані в кіно

neuschwansteincastleinbavaria.jpg (169.35 Kb)

Казкові, заселені примарами, просто вражають своєю історією і красою - старовинні замки притягують туристів з усього світу. Їх архітектура і оздоблення надихають всіх відвідувачів, в тому числі діячів мистецтва, що створюють шедеври в їх стінах.

Сім чудес світу, які можна відвідати онлайн

machupicchu.jpg (1.69 Kb)

В умовах самоізоляції і карантину нам залишається лише переглядати фотографії своїх і чужих подорожей і вчитися цінувати можливість вільно пересуватися по нашій планеті. На щастя, перебуваючи вдома, ми все можемо милуватися краєвидами і пам'ятками з усього світу завдяки інтерактивним картам.

Сім цікавих фактів про Тадж-Махал

tajmahal.jpg (97.16 Kb)

Тадж-Махал є одним з найбільш відвідуваних туристичних об'єктів у світі, і настільки почесне звання було дано йому неспроста.

Віртуальні квіткові фестивалі з усього світу

flowerfestivalstakeplaceinkeukenhofpark.jpg (241.27 Kb)

Пробудження природи щорічно дарує нам неймовірної краси види, які варто побачити хоч раз в житті: будь то цвітіння сакури в Японії або тюльпанів в Нідерландах, дані події приваблюють тисячі туристів з усього світу.

Відпочинок в Таїланді: який курорт вибрати

krabi123.jpg (258.2 Kb)Огляд курортів Таїланду: який найкраще вибрати для відпочинку.

Найкращі природні парки Франції

armoriqueparc2.jpg (179.43 Kb)

Коли ми думаємо про Францію, то уявляємо Ейфелеву вежу і затишні паризькі бістро, барвисті ринки і виноробні Бордо, середньовічні вулиці Ліона або історичні місця Нормандії. Крім своєї багатої культурної спадщини та гастрономії Франція також відома приголомшливими пейзажами і щедрою природою.

Погода на Шрі-Ланці: коли їхати відпочивати

beach-2314336_960_720.jpg (201.09 Kb)Готуючись до відпочинку на Шрі-Ланці дуже важливо не прогадати з погодою, щоб не потрапити на сезон дощів. Розповідаємо, коли найкращий час для поїздки на Шрі-Ланку.