Хорватія відкривається для туристів з України: які документи потрібні для в'їзду

croatia3.jpg (129.14 Kb)Хорватія суттєво послабила заборону на в'їзд до країни іноземців і дозволила відвідування з туристичною метою.

Найнеймовірніші природні шедеври нашої планети

largeprismaticspringyellowstonenationalparkusa.jpg (108.01 Kb)

Урбаністичні пейзажі і популярні курорти все рідше привертають туристів. Сучасних мандрівників цікавить можливість усамітнитися, опинитися далеко від шуму і суєти і помилуватися неймовірними краєвидами та природними пам'ятками.

Найменші затишні країни Європи

andorra1.jpg (163 Kb)

Крихітні міста і країни володіють неймовірно затишною і теплою атмосферою, і врозріз з думкою багатьох туристів, які відвідують виключно великі курорти, тут можна провести незабутній відпочинок.

Найкращі місця для дайвінгу у В'єтнамі

diving_nhatrang.jpg (332.46 Kb)Де у В'єтнамі найкрасивіший підводний світ та найкращі місця для дайвінгу.

Біг-Бен - цікаві факти про вежу

bigben1.jpg (105.91 Kb)

Годинникова вежа Біг-Бен, побудована в 1859 році, є символом Великобританії і її столиці. Щороку мільйони мандрівників з усього світу приїжджають в Лондон, для того щоб познайомитися з багатою історією міста, відвідати місцеві музеї і побачити унікальні шедеври архітектури, до яких входить Біг-Бен.

Їдемо у В'єтнам: який курорт вибрати

nha-trang.jpg (247.77 Kb)В'єтнам – цікава та екзотична країна з цікавими містами, красивою природою та смачною їжею.

Мандрівка велосипедом стане зручнішою на відміну від авто

cyclinggroup1.jpg (208.32 Kb)

У столицях Європи створюють всі умови для того щоб більшість мешканців і туристів міста відмовились від особистих автомобілів і цьому є пояснення.

Найкрасивіші замки, зафіксовані в кіно

neuschwansteincastleinbavaria.jpg (169.35 Kb)

Казкові, заселені примарами, просто вражають своєю історією і красою - старовинні замки притягують туристів з усього світу. Їх архітектура і оздоблення надихають всіх відвідувачів, в тому числі діячів мистецтва, що створюють шедеври в їх стінах.

Сім чудес світу, які можна відвідати онлайн

machupicchu.jpg (1.69 Kb)

В умовах самоізоляції і карантину нам залишається лише переглядати фотографії своїх і чужих подорожей і вчитися цінувати можливість вільно пересуватися по нашій планеті. На щастя, перебуваючи вдома, ми все можемо милуватися краєвидами і пам'ятками з усього світу завдяки інтерактивним картам.

Сім цікавих фактів про Тадж-Махал

tajmahal.jpg (97.16 Kb)

Тадж-Махал є одним з найбільш відвідуваних туристичних об'єктів у світі, і настільки почесне звання було дано йому неспроста.