Подорож наодинці. Власний щоденник мандрів

А ви любите подорожувати наодинці? Одного разу я спробувала і отримала величезне задоволення. Тепер стараюся завжди так робити. Коли подорожую одна, то краще пізнаю країну, в якій перебуваю. Тоді не відволікаюся, а головне – зникає страх перед невідомим.podroz1.jpg (83.55 Kb)

Морське Око - найгарніше озеро Європи. Чому варто їхати взимку

morskiegooka.jpg (74.47 Kb)

Гірські озера, які сформувалися в часи льодовикового періоду вражають. Ти ніби подорожуєш в часі, споглядаючи їх самобутню красу. Одне з таких – озеро Морське Око, яке знаходиться в Татрах. За версією журналу The Wall Street Journal Морське Око є одним з найгарніших озер Європи.

Земля лемків - містична і загублена українська Атлантида

lemky1.jpg (205.07 Kb)Чому нас вабить земля, де жили наші предки? Навіть, якщо сьогодні це територія іншої країни, нам так часто кортить поїхати туди, щоб відшукати старі хати, стежки, цвинтарі.. Місця, де любили, народжували дітей, пекли хліб, молилися українці. Це називається поклик предків, або голос рідної землі, яка говорить до тебе і сьогодні твоєю мовою.

Підземелля Варшавської Цитаделі відкрили для туристів

fort_glowna.jpg (92.42 Kb)

У столиці Польщі під землею заховане ціле військове місто. Три поверхи закручених коридорів «Форту Легіонів» стали доступні для відвідувачів.

Непал. Країна щасливих і бідних людей

Коли згадую свою подорож в Непал, то з певністю можу сказати, що вона зайняла особливе місце у моїй колекції спогадів. Чому? Пробувши у Непалі більше тижня, його важко описати коротко. Непал – це таке місце на Землі, яке не схоже на інші, не схоже ні на яку іншу європейську країну. Тут я почувалася трохи збентежено, бо часто потрапляла в ситуації, коли не знала, як реагувати і як поводитися. Непал – бідний, шумний і активний – у містах і неймовірний, щасливий і величний – поза ними. nepal_glow.jpg (104.85 Kb)

Країни, відвідавши які є бажання повернутися знову і знову

turkeystambul.jpg (163.9 Kb)

Інтернет-портал Aviasales провів опитування серед мандрівників для того щоб з’ясувати , які саме країни найчастіше вибирають для повторних поїздок. І як вияснилось, серед опитаних понад 11 тисяч користувачів, фахівцям компанії стали відомі напрямки, які туристи обирають для повторного відвідування.

Хорватія відкривається для туристів з України: які документи потрібні для в'їзду

croatia3.jpg (129.14 Kb)Хорватія суттєво послабила заборону на в'їзд до країни іноземців і дозволила відвідування з туристичною метою.

Найнеймовірніші природні шедеври нашої планети

largeprismaticspringyellowstonenationalparkusa.jpg (108.01 Kb)

Урбаністичні пейзажі і популярні курорти все рідше привертають туристів. Сучасних мандрівників цікавить можливість усамітнитися, опинитися далеко від шуму і суєти і помилуватися неймовірними краєвидами та природними пам'ятками.

Найменші затишні країни Європи

andorra1.jpg (163 Kb)

Крихітні міста і країни володіють неймовірно затишною і теплою атмосферою, і врозріз з думкою багатьох туристів, які відвідують виключно великі курорти, тут можна провести незабутній відпочинок.

Найкращі місця для дайвінгу у В'єтнамі

diving_nhatrang.jpg (332.46 Kb)Де у В'єтнамі найкрасивіший підводний світ та найкращі місця для дайвінгу.