Унікальний музей лемків в Зиндранова закрили

У Польщі закрили найбільший музей - скансен Лемківської культури в Зиндранова. Закрили через брак фінансування. Щоб утримувати музей в належному стані, платити зарплату працівникам - потрібно 20 тисяч злотих. Музей оголосив збірку благодійних пожертв. zyndranow.jpg (140.13 Kb)

В Холмі шукають замок Короля Данила

У польському Холмі розпочинаються масштабні археологічні дослідження з метою віднайти залишки мурів замку Короля Данила. «Холмок – городок під небеса висок» – ця споконвічна приповідка місцевого люду вміщає в собі всі три аспекти величі й значення Данилової (Замкової, Кафедральної) гори в Холмі: як природної домінанти навколишнього краєвиду, як княжо-королівського осередку й осердя холмського містотворення в минулому та як релігійного центру – колись і дотепер. xolm.jpg (155.46 Kb)

ТОП 5 країн, де найбільше відпочивають українці

Куди найчастіше їздили українські туристи у 2018 році? Державна прикордонна служба України оприлюднила свої дані улюблених для відпочинку місць для українського мандрівника. Першу топ п'ятірку очолили Польща, Угорщина, Молдова, Румунія та Білорусь.krakow.jpg (75.15 Kb)

Місця, які найчастіше розчаровують туристів

islandbali.jpg (84.55 Kb)

Мандрівники склали список світових визначних пам'яток, відвідування яких не виправдало їхніх сподівань. Виявляється дана тема є надзвичайно актуальною на даний момент.

Кращі напрямки для мандрівників, залежних від інтернету

bangkokthailand.jpg (102. Kb)

Більшість мандрівників, які безперервно перебувають в пошуку інтернету навіть під час відпочинку, роблять це не через свою пристрасть до соціальних мереж, а через поважні причини.