Що подивитися в Тревізо? Відкриваємо Італію

trewiso_1

Отже, ми прямували до Риму, літаком сполучення Львів – Венеція, з Венеції мали добиратися до вічного міста потягом. Врахуйте, що у Венеції немає аеропорту, тому аеропорт в Тревізо це повітряний вузол, який зустрічає усі рейси до цієї частини Італії. Якщо вам доведеться чекати на нічний поїзд до Риму, так як нам, то у Вас є увесь день, щоб відкрити для себе ще одну перлину північної Італії – саме місто Тревізо.

trewiso8

Ви звичайно можете не гаяти часу, і міською електричкою одразу вирушити до Венеції, але саме Тревізо також варте, щоб його для себе відкрити.

trewisoso
Тревізо, місто в регіоні Венето, столиця провінції Тревізо. Розташоване за 30 кілометрів від Венеції.

trewglow

В часи древніх римлян, місто називалося Тревісіум, від ймення кельтського поселення, яке населяло ці землі. Це був один з центрів раннього християнства, на півночі вже у четвертому столітті місто мало свого єпископа. За переказами, саме тут народився готський правитель Тотила.

trewizo_7
В часи Карла Великого була утворена Тревизька марка, тут чеканили монети. Період розквіту міста настав за правління родини да Каміно у чотирнадцятому столітті. Пізніше Тревізо стало частиною Венеційської республіки, після півстолітніх воєн двох родин з Верони, що описані в повісті Шекспіра Ромео і Джульєтта.

trewglow1

Тревізо – це місто фортеця. Нині можна бачили фортечні мури, міські башти-бійниці, стіни старого міста з раннього середньовіччя довжиною 4 кілометри. Збереглися три історичні брами в’їзду у місто: Святого Хоми, Сорока святих, Алтінія. Серед історичних перлин Тревізо, які вціліли – Собор 12 століття з полотнами Тиціана і Порденоне.

trewiso3
У Тревізо жив Данте, його дім знаходиться на південній частині площі Ринок. У церкві Сан Франческо похоронені син Данте і дочка Петрарки. Музей місто Тревізо знаходиться у Церкві святого Катерини.

trewiso_6

Тревізо – це типове італійське місто – перлина раннього середньовіччя, яке неушкодженим збереглося до наших днів. Тут безліч кафе і ресторанів, де можна відпочити у полудневу спеку, а крім того, через Тревізо протікає два канали, які сполучають його з Венецією, тому це містечко ще й щедро накреслене міськими мостами та водними каналами.

trewiso

фото Ярини Матвіїв