Зі Львова до Вільнюса двічі на тиждень. Wizz Air відкрив новий рейс.

«Фактично, від компанії Wizz Air сьогодні вже зі Львовом маємо 10 напрямків», — сказала Тетяна Романовська, генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Ще до кінця року, 14 грудня, стартують рейси у Франкфурт-Хан, а з березня 2019 року — у столицю Данії Копенгаген. Польоти у Франкфурт будуть виконуватись у понеділок та п’ятницю, а у Копенгаген — у середу та неділю. Анонсовані рейси у Франкфурт та Копенгаген виведуть WIZZ AIR у абсолютні лідери за кількістю напрямків з/до аеропорту «Львів» — з березня наступного року авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи.

wizz1

Графік польтів компанії Wizz Air

Вроцлав (4 рази на тиждень — вівторок, четвер, субота, неділя); • Берлін (4 рази на тиждень — понеділок, середа, п’ятниця, неділя); • Дортмунд (двічі на тиждень — четвер, неділя); • Гданськ (двічі на тиждень — понеділок, п’ятниця, а з 31 березня 2019 року рейс Львів-Гданськ буде виконуватись вдвічі частіше — чотири рази на тиждень (у понеділок, середу, п’ятницю та неділю); • Катовіце (тричі на тиждень — у середу, п’ятницю та неділю); • Лондон-Лутон (тричі на тиждень — у вівторок, четвер та суботу).

«Wizz Air», угорський лоукост-перевізник, відновив свою роботу у МА «Львів» ім. Данила Галицького всередині 2017 року, відкривши рейси у Вроцлав та Берлін. У березні 2018 року додано ще три: у Дортмунд, Гданськ та Катовіце. Згодом було вирішено почати польоти у Лондон-Лутон. Так станом на літній сезон 2018 року було шість напрямків і вже оголошено про чотири нових.