Погода на Шрі-Ланці: коли їхати відпочивати

beach-2314336_960_720

Невелика за розмірами Шрі-Ланка (всього як десята частина України) може похвалитись аж трьома кліматичними зонами. Завдяки цьому відпочивати на острові можна майже цілий рік, в якійсь частині точно буде хороша погода.

На Шрі-Ланці нема поділу на звичні нам зиму, весну, літо та осінь, цілий рік тут термометри показують біля 30 градусів тепла. Натомість можна виділити два сезони: сухий та сезон дощів.

mirissa
. . . . .

Їхати відпочивати на Шрі-Ланку краще під час сухого сезону, щоправда в різних частини країни він наступає в різний період року.

На південно-західному узбережжі сухий сезон триває з жовтня по квітень, натомість на північно-східному – з квітня по жовтень.

Традиційно українці в Азію їдуть в зимовий період, погрітись та позасмагати коли в Європі холодно. Тож у ці місяці найкраще зупинитись на пляжах півдня – Хіккадува, Унаватуна, Велігама, Мірісса і аж до Тангалле.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Ще один популярний період – на довгі травневі вихідні. На півдні у цей час вже вирує сезон дощів, тож краще приглянутись до курортів сходу – Трінкомалі, Пасікуда та Аругам Бей.

sigi
. . . . . .

В районі Канді сезон дощів триває з травня по листопад. Окрема територія – це гори в центральній частині Шрі-Ланки. Як і у всіх горах, дощити тут може цілий рік, тому не варто сильно приглядатись до сезонів. Але найбільше дощів випадає з квітня по грудень. І не забудьте з собою теплі речі – на високогір’ї вечори та ночі прохолодні.