Найкращі місця для дайвінгу в Таїланді

Острів Ко Тао

diving_ko_tao_thailand_1732

Напевне найкраще місце, щоб навчитись дайвінгу в Таїланді. Тому не дивно, що невеликий острів в Сіамській затоці приваблює дайверів з усього світу. Дайвери-початківці на Ко Тао велику кількість легких дайв сайтів. Цей тайський острів також відомий своїми помірними цінами.

Сімілани

similan_diving
. .

Сіміланські острови – чи одна з найкращих дайвінг локацій не тільки у всьому Таїланді, а й у всьому світі. У першу чергу відомі, як місце де можна спостерігати за гігантськими скатами – мантами, що відомі також як морські дияволи. Також тут часто можна побачити рифових акул та орлякових скатів.

Острови Сурін

surin
. . .

Менш популярні, ніж сусідні Сімілани, але не менш прекрасні. Найкраща локація для дайвінгу – Рішельє Рок, де можна зустріти китових акул.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Острів Ко Ланта

lanta

Біля Ко Ланти розташовані два дайвінг-споти, які зараховують до найкращих у Таїланді – Хін Даенг та Хін Муанг. Хін Даенг відомий своїм різноманітнім морським світом, а Хін Муанг – неймовірними фіолетовими коралами.

Острови Пхі Пхі

phi-phi_diving
. . .

Острови Пхі Пхі ще одне хороше місце, щоб отримати свій перший PADI сертифікат. Окрім того, тут можна зустріти морських черепах. Красиве підводне життя, відносно помірні ціни, а поза дайвінгом можна відпочити на одному з казкових пляжів та відірватись на пляжних вечірках.

Острів Пхукет

phuket_diving

Найбільш острів Таїланду також має кілька цікавих локацій для дайвінгу та безліч дайвінг-шкіл. Ще одна його перевага – Пхукет можна використовувати як базу для дайвінгу по всьому Андаманському морю. Звідси недалеко і до Сіміланів, і до дайвінг-сайтів Ко Ланти та Пхі Пхі.