Ryanair вже літає зі Львова. Графік польотів

Авіаперевізник відомий найнижчими в Європі цінами на авіаперельоти. Так, Ryanair ще називають «повітряною маршруткою» Європи. Тепер дістатися до європейських столиць зі Львова можна лише за 30 чи 40 євро. І це дешевше аніж летіти з Києва. Перший літак, з пассажирами на борту, вирушив зі Львова до Кракова. Відтак, авіакомпанія оприлюднила вже графік повітряних маршрутів зі Львова до міст Європи.

loukost

3 30 жовтня стартували рейси зі Львова до Дюссельдорфу (Веце), Меммінгена та Варшави, а 2 листопада – вилетить у свій перший рейс літак до Лондона.

Отже, рейси зі Львова: Львів – Варшава (Модлін): з 31 жовтня у понеділок, середу та неділю. Львів – Дюссельдорф (Веце): з 31 жовтня у середу, п’ятницю та неділю. Львів – Краків: з 30 жовтня по вівторках, четвергах і суботах. Львів – Меммінген: з 31 жовтня 2 рейси у середу та неділю. Львів – Лондон (Станстед): з 2 листопада по понеділках, п’ятницях та неділях.

Нагадаємо, переговори з європейським авіаперевізником Ryanair розпочалися ще у 2011 році. Але тільки зараз лоукости почали літати зі Львова.