Найкращі місця для дайвінгу у В’єтнамі

В’єтнам не входить до переліку розкручених дайверських країн, але його популярність дуже швидко зростає, що логічно, зважаючи на його берегову лінію довжиною більше 3 тисяч кілометрів. В країні є кілька неймовірних місць для підводних занурень – доведено Жаком Івом Кусто. Легендарний француз досліджував тут морське життя вже багато років тому. Ще один суттєвий плюс країни – це ціни, дайвінг тут вважається одним з найдешевших у світі.

Нячанг

diving_nhatrang

Нячанг – це величезний пляжний курорт, але тут є кілька класних місць для дайвінгу. До того ж в Нячангу присутня і відповідна інфраструктура та численні школи для дайвінгу. Саме біля Нячанга розташований Морай Біч – одне з найкращих місць для дайвінгу не тільки у В’єтнамі, а й загалом у Південно-Китайському морі. Місце популярне серед новачків з огляду на свої невеликі глибини. Ще одне примітне місце для занурень – Мадонна Рок. А на південь від Нячанга можна подосліджувати затонулі кораблі.

Китовий острів/Вейл айленд

hon-ong

Острів китів або Whale island розташований за 80 кілометрів від Нячанга, тож сезон для занурень тут такий самий – з лютого по жовтень. Незважаючи на близькість до Нячанга, його краще розглядати окремо – тут є більше десяти дайвсайтів з глибинами 10-30 метрів. Тут можна зустріти гігантських скатів, таких як манти та орлякові. У короткий період з квітня по липень сюди також запливають китові акули.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Острови Кондао

dugong

Архіпелаг Кондао розташований на півдні В’єтнамі біля міста Вунгтау. Примітний тим, що тут нема яскраво вираженої сезонності і занурюватись можна цілий рік. Частина островів є заповідною територією, тож тут можна зустріти рідкісні морські види, такі як дюгоні та морські черепахи.

Хойян

cham

Хойян – це старовинне містечко у центральному В’єтнамі, а поруч розташовані кілька хороших дайвсайтів – біля островів Чам. Глибини – до 40 метрів, найкращий час для занурень тут з січня по жовтень.

Фукуок

diving_phuquoc

Найбільший у В’єтнамі острів Фукуок в плані дайвінгу має як своїх шанувальників, так і критиків. Критики часто говорять про погану видимість – всього 6-8 метрів, фанати ж люблять його за красиві рифи та неймовірне різнобарвне морське життя. Основні дайвінг споти розташовані на півдні та півночі острова. Вважається, що на півночі видимість краща.