З Києва в Рєйк’явік. МАУ відкрив рейс

islands

Перельоти виконуватимуться з зручними та короткими пересадками в Гельсінкі, Копенгагені, Стокгольмі, Мюнхені та Франкфурті. Загальний час польоту з Києва в Рейк’явік (включно з часом на пересадку) може становити 8-9 годин.

Перший сегмент польоту виконуватиметься МАУ, другий Iceland Air. При купівлі на сайті МАУ – вам буде оформлено єдиний квиток Київ – Рейк’явік, ваш багаж летітиме прямо в ісландську столицю та авіакомпанія нестиме відповідальність в разі затримки чи скасування будь-якого з сегментів польоту.Наразі мінімальна вартість квитків на сайті Міжнародних Авіаліній України становить 165€ в один бік. Варто зазначити, що у вартість квитка входить багаж (до 23 кг.)

island1

Icelandair — ісландська авіакомпанія, флагманський авіаперевізник Ісландії. Базується в Міжнародному аеропорту Кеплавік. Компанія виконує рейси в 25 міст в 12 країнах по обох берегах Атлантичного океану. Штаб-квартира – у Рейк’явіку. Географічне положення Ісландії дозволяє виконує зручні трансатлантичні перельоти зі зручним стикуванням, такі рейси є основою бізнес-стратегії авіакомпанії, поряд з перевезеннями в країну та з неї. Авіакомпанія Icelandair експлуатує літаки виключно виробництва Boeing. Усі вони названі на честь ісландських вулканів. Усього в флоті компанії – 35 повітряних суден.