Фарерські острови закриють для туристів

farerskieostrov

Одне з найчистіших місць на планеті – Фарерські острови закриють для туристів. Відвідати острови зможуть лише волонтери, які попередньо зареєструвались на сайті, для прибирання острова. Для волонтерів було лише сто місць, а заявок прийшло декілька тисяч. Уряд островів взяв на себе витрати з поселення та харчування волонтерів.

Під наглядом та за участі місцевих жителів, волонтери встановлюватимуть дорожні покажчики, облаштовуватимуть пішохідні доріжки і оглядові майданчики. Також прибиратимуть сміття вздовж найпоширеніших туристичних маршрутів. Передбачається, що “суботник” дозволить зберегти природу одного з найбільш незайманих і чистих місць на Землі.

Фарерські острови – автономний регіон в складі Королівства Данія. Це архіпелаг з 18 островів, котрі знаходяться в Атлантичному океані між Ісландією і Норвегією. Туристичний сезон – травень-серпень, в інші місяці – погода дуже капризна і часто змінюється.Фарери – завжди були дорогим напрямком. Мінімальна вартість квитків з Києва, Львова, Харкова та Одеси становить 250-280€ в обидва боки з Києва та Львова! Рейси здійснюються з стиковками в Копенгагені.