Почав діяти “безвіз” з Уругваєм

uruguaj

Угоду про безвізовий режим з Україною влада Уругваю підписала ще рік тому, але зараз вона імплементована. Для безвізової поїздки до Уругваю необхідно мати дійсний паспортний документ громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка або посвідчення особи на повернення в Україну (у випадку втрати за кордоном паспорта та повернення в Україну).

urugwaj1

Уругвай – неймовірно цікава та обділена українськими туристами країна. Інформує сайт Лоукост. Уругвай ще називають “латиноамериканською Швейцарією”, це абсолютно загадкова та обділена увагою туристів країна. Води Атлантичного океану омивають численні тихі селища, столиця з романтичною назвою Монтевідео (Бачу гори) майже не звучить в низці світових новин. Мандрівники хоч і заглядають іноді подивитися на життя в самій комфортній країні Південної Америки, найчастіше поспішають далі, до більш відомих сусідів – Аргентини та Бразилії. І пропускають дуже багато.Велика частина уругвайців спокійно розмовляє на іноземних мовах, тому туристи з елементарними знаннями англійської мови в країні не пропадуть. Але щоб виявити повагу до жителів відвідуваною країни все-таки варто вивчити кілька найпростіших фраз рідною для уругвайців – іспанською мовою.

Уругвай визнаний одним з найбезпечніших країн Латинської Америки. Туристи зможуть без зайвих проблем і переживань відправитися на прогулянку у нічних уругвайських містах. Єдиним нюансом є необхідність дотримання пильності на ринках і в багатолюдних місцях, так як саме там можна стати жертвою кишенькового злодія.

Уругвай це десятки кілометрів пляжів, привітне місцеве населення, розвинена транспортна та туристична інфраструктура, а головне доступні ціни.Зараз квитки з Києва в Монтевідео можна придбати за ціною від 677€. В Уругвай варто їхати суміщаючи цю країну з сусідніми. Також можливі сезонні розпродажі з великих європейських хабів в Монтевідео, і іноді квитки можна взяти за 350-450€