З Харкова до Гданська за 300 гривень. Wizz Air відкрив новий рейс

Час вильоту у Вроцлав щосереди – о 19:45, по неділях – о 18:25. Тривалість польоту складе – 2 години 15 хвилин. Виліт в Гданськ з Харкова теж ввечері – о 21:50. Час у польоті – 2 години 25 хвилин. Приземлення – о 23:15 за місцевим часом. Вартість квитків за двома напрямками – від 299 грн – повідомили у прес – службі аеропорту “Харків”.

kharkiv

“Серед наших пасажирів Польща є одним з найбільш затребуваних напрямків. Завдяки цьому, з аеропорту “Харків” успішно здійснюються і мають високий попит прямі рейси в два польських міста – Варшаву та Катовіце. Ми раді повідомити, що аеропорт “Харків” розширює свою співпрацю з авіакомпанією Wizz Air – сьогодні відкриваються прямі рейси,який літатиме двічі на тиждень. Ми впевнені, що авіасполучення з Гданськом і Вроцлавом також буде користуватися популярністю серед харків’ян. Тим більше, що ці два міста, які славляться своїм історичним і культурним надбанням, стали одними з улюблених туристичних напрямків для десятків тисяч мандрівників”, – повідомив Володимир Васильченко, генеральний директор компанії-оператора міжнародного аеропорту “Харків” “Нью Системс АМ”.

Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський зазначив, що розширення прямого авіасполучення між Харковом і найбільшими містами Польщі буде сприяти економічному, туристичному і культурному обміну між країнами. “Нове, комфортне і, що важливо, пряме авіасполучення скоротить час подорожі у важливий регіон Польщі і наблизить Східну Україну як до Польщі, так і до Європи. Відкриття прямих рейсів посприяє також подальшому зростанню контактів між Польщею та Україною у багатьох сферах: підприємницькій, культурній та науковій. Сподіваюся, що повітряне сполучення з Гданськом і Вроцлавом полегшить спілкування звичайних людей і призведе до кращого взаємного пізнання наших товариств, а також сприятиме розвитку туризму між східними регіонами України та Польщею”, – заявив Яблонський.

У листопаді харківський аеропорт відкриє спільно з Wizz Air ще два нових напрямки: з 13 листопада можна буде літати прямими рейсами до Лондона, а з 25 листопада – до Відня. Недавно почалися продажі квитків на прямі перельоти з Харкова до аеропортів найбільших міст Італії – Рим і Мілан.