В Катар без візи

katar1

Зокрема, на офіційній сторінці МЗС йдеться, що українці з біометричними та не біометричними закордонними паспортами і громадяни Катару можуть в’їжджати, перебувати, виїжджати та перетинати транзитом територію обох держав. Тривалість перебування на території іншої країни не має перевищувати 90 днів протягом 180 днів.

Якщо українці або мешканці Катару хочуть перебувати на території відповідної держави довше, ніж 90 днів, мають отримати візу в дипломатичному представництві або консульській установі держави. Паспорти повинні бути чинними строком не менше 6-ти місяців з дати в’їзду на територію іншої держави іншої. Угоду про безвізовий режим Україна та Катар підписали ще у березні 2018 року. 2 листопада 2018 року вона імплементована.

katar

Катар, або Держава Катар – це країна на Середньому сході, що займає півострів Катар у Перській затоці, у Східній частині Аравійського півострова. На Південному заході межує з Саудівською Аравією, а на Півдні з Об’єднаними Арабськими еміратами.

Майже вся територія країни є пустелею з рідкісними оазами. У пустелях Катару можна натрапити на рідкісний вид тварин. Катар – є повністю ісламська країна, державною мовою є арабська. Катар – є найбагатшою країною світу, адже фактично лежить на нафті. Найбільші міста в яких збереглися стародавні арабські храми та мечеті – це Доха, Умм – Салаль,Ель Вакра, Ер Рейян. Культура Катару: музика, мистецтво, кулінарія, ідентична культурі інших країн Перської затоки. Арабські племена з Саудівської аравії, мігруючи в Катар і інші регіони затоки, приносили з собою свої традиції і звичаї. Туристична інфраструктура Катару зроблена за найвищими світовими стандартами. Це країна золота і мармуру.