МАУ змінює правила перевезення багажу

Авіакомпанія МАУ змінила правила перевезення багажу. Перелік речей, які можна перевозити в руках, суттєво скоротили. Передусім зміни стосуються пасажирів, які купують квитки за безбагажними тарифами. За новими правилами, безкоштовно можна буде провозити лише один великий предмет ручної поклажі розмірами до 55х40х20 см, а будь-які додаткові речі (ноутбук, фотоапарат, товари з «duty free») мають поміщатись всередині ручної поклажі.

Зміни стосуються всіх бронювань за безбагажними тарифами з 1 листопада 2018 року на рейси після 15 січня 2019 року. У компанії наголошують, що додаткове місце ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами до 40х30х10см буде коштувати 15 євро – інформує Твоє місто.

mau

Для пасажирів, які купуватимуть квитки за тарифом, що передбачає перевезення однієї сумки зареєстрованого багажу і для пасажирів бізнес-класу правила залишаються незмінними. Вони можуть додатково до багажу безкоштовно взяти 2 предмети ручної поклажі – один до 55х40х20 см і другий – до 40х30х10 см.

На квитки МАУ куплені за безбагажними тарифами «Тільки ручна поклажа» чи «Лоукост» до 1 листопада 2018 року, діятимуть старі правила, згідно з якими ви можете безкоштовно перевозити велику ручну поклажу і додатково ноутбук, фотоапарат, товари з «duty free» тощо.