“Укрзалізниця” відновила послугу повернення квитків он – лайн

Функція повернення залізничних квитків он лайн знову працює. Скористатися нею можна на сайті Укрзалізниці. Нагадаємо, що з 15 грудня минулого року «Укрзалізниця» тимчасово заборонила повертати квитки онлайн. Таким чином підприємство хотіло уникнути зловживань із квитками та штучного дефіциту в період новорічно-різдвяних свят. Щоб повернути квиток, його потрібно було здавати безпосередньо в залізничних касах.

Окрім цього, «Укрзалізниця» провела фаховий аналіз, який виявив, що переважна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається в продаж перед відправленням поїзда. Такі дані демонструють, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Вжиті заходи щодо обмеження повернення квитків через інтернет мали на меті забезпечити надходження у вільний продаж місць для реального пасажира.

Зазначимо, що «Укрзалізниця» запровадила функцію повернення квитків через інтернет у липні 2013 року. Послуга доступна лише тим пасажирам, котрі придбали електронні квитки. Кошти за квиток автоматично перераховують на картку, якою пасажир оплачував купівлю квитка. Можливість повернення проїзних документів на сайті «Укрзалізниці» припиняється за 1 годину до відправлення поїзда з початкової станції.