Якщо заблукав. Створили мапу колиб та лісових будинків в Карпатах

schron

Після чудесного порятунку заблукалого лижника у Карпатах, туристи задумалися про стан колиб та лісових будинків в горах, котрі можуть врятувати життя тим, хто заблукав. Керівник туристичного клубу Terra Incognita Тарас Рикмас оприлюднив мапу розміщення колиб, кошар і туристичних притулків в українських Карпатах.

Він зазначив, що інформація про зупинки – з нових карт, перевірена за космознімками, але реальний стан усіх колиб невідомий, тож його потрібно уточнювати. Повідомляє інтернет видання Твоє місто. Для того, щоб доповнити цей перелік, усіх, кому відомі такі місця для можливих зупинок, просять повідомляти на пошту rykmast@gmail.com.

У листі потрібно вказати: назву по місцю розташування колиби; координати або приблизно описати місце розташування; надіслати фото (якщо маєте) та вказати рік; зазначити, що це (колиба пастухів, туристичний притулок, мисливський чи будинок лісників); скільки осіб може поміститись; чи є пічка або буржуйка. Також волонтери просять повідомляти, якщо на карті виявлено помилку, або якась колиба вже не існує чи в розваленому стані.