LOT скасував рейси з Києва в Бидгощ

lot5

Польські авіалінії LOT припинять виконувати рейси з міста Бидґощ у Польщі до Києва в Україні, а також тимчасово призупинять польоти до Львова. Рейси до цього другого українського міста мають намір повернути у квітні.

Про обмеження пропозиції з бидґоського летовища поінформував портал pasazer.com. Останні рейси з Бидґощі до Львова та Києва здійснять у третій тиждень січня. Польоти до міста на заході України повернуть. За словами польського авіаперевізника, це авіасполучення є сезонним – влітку воно набагато популярніше.

«(Сполучення) буде знову доступне для наших пасажирів у цьогорічному літньому сезоні, тобто від початку квітня до кінця вересня», – сказав порталу pasazer.com Конрад Майшик з компанії PLL LOT. Інформує Польське радіо.

У зв’язку з низьким попитом національний перевізник Польщі повністю відмовляється від рейсу Бидґощ-Київ-Жуляни. Рейси з Бидґощі до Львова запустили у серпні 2017 року, а за рік LOT додав сполучення до Києва. На інше київське летовище у Борисполі досі можна літати з Бидґощі бюджетним авіаперевізником Ryanair.