Дешеві квитки в Париж: за 65 євро в дві сторони

luwr

Завдяки дешевим квиткам Ryanair та WizzAir є можливість полетіти з України у Францію з пересадкою в Польщі, Словаччині чи Швеції від €30 в один бік та від €65 у два боки.

Найдешевші квитки є з Києва у березні цього року. Прямі посилання для бронювання авіаквитків з України у Париж (Бове):

Україна – Париж (Бове) від €30 в один бік

Україна – Париж (Бове) – Україна від €65 у два боки

Київ – Париж (Бове) – Київ від €30 в один бік

Київ – Париж (Бове) – Київ від €65 у два боки

Львів – Париж (Бове) – Львів від €40 в один бік

Львів – Париж (Бове) – Львів від €115 у два боки

Зверніть увагу, що у вказану ціну входять лише авіаквитки. Kiwi знаходить перельоти з довгими пересадками і у багатьох варіантах подорожі доведеться додатково оплачувати ночівлю. З іншого боку, це нагода відвідати ще одне місто, крім Парижа. Уникайте пересадок у Лондоні, бо без візи Великобританії транзит лоукостами є неможливим!

Також пам’ятайте, що трансфер з аеропорту Бове (Париж) у місто коштує приблизно €15.Зверніть увагу, що Ryanair та Wizz Air у 2018 році внесли суттєві зміни у правила перевезення ручної поклажі. З 1 листопада 2018 року безкоштовно можна взяти з собою лише малу ручну поклажу. Велика ручна поклажа лише для пасажирів які придбали послугу “Priority” (від 6 до 17 євро)!

Як доїхати до міста з аеропорту?

Париж (Бове) Трансфер з аеропорту Бове в місто коштує €15,90 в один бік та €29 у два боки при купівлі онлайн. На місці такий квиток обійдеться у €17.