Відкриють новий рейс з Одеси в Єреван

erevan

З Одеси тепер можна летіти в Єреван. В Україні відкрили новий авіарейс. Українська авіакомпанія YanAir оголосила про відкриття нового маршруту з України у Вірменію. Нове пряме сполучення з Одеси в Єреван стартує з 20 травня 2019 року, рейси будуть виконувати один раз на тиждень щопонеділка. Вильоти з Одеси заплановані о 09:00, повернення з Єревану о 13:30, час польоту 2 години 30 хвилин. Ціна на квитки Одеса – Єреван від 201 євро у два боки. В ціну квитка включено перевезення ручної поклажі та реєстрований багаж.

Єреван – столиця Республіки Вірменія, один із трьох хабів у Південному Кавказі, і є домом для найбільшої вірменської громади у світі. Єреван часто називають рожевим містом через колір каменю, що використовується для будівництва. Більшість визначних пам’яток зосереджені в центрі міста, тому оглянути все цікаве можна пішки. Символом міста є неперевершений краєвид на гору Арарат.

YanAir — українська авіакомпанія, що базується в аеропорту «Житомир». Була заснована 2012 року і тоді почала виконувати авіарейси за маршрутом Київ — Чернівці, пізніше відкрила ще декілька нових напрямків. З 29 січня 2016 року авіакомпанія проводить польоти з оновленого аеропорту Житомир (Смоківка), який був закритим 25 років. Влітку цього року авіакомпанія Yanair буде виконувати ще кілька рейсів з Києва, Одеси та Харкова у Грузію та Ізраїль.