Найкращий туристичний напрямок Європи

Згідно з результатами онлайн-голосування, це місто особливо подобається любителям культурного і романтичного відпочинку, а також нічного життя. При цьому 77% голосів, відданих за нього, належать туристам не з Угорщини.

budapestriver

Будапешт – це Альфа-глобальне місто з сильними сторонами торгівлі, фінансів, медіа, мистецтва, моди, досліджень, технологій, освіти та розваг. Він є фінансовим центром Угорщини і найвищим місцем у Центральній та Східній Європі за індексом інноваційних міст, а також другим найбільш швидко розвиненим міським господарством в Європі.

Будапешт є одне з найкрасивіших міст Європи і вважається другим кращим містом у світі, Condé Nast Traveler, “7-м ідилічним місцем для життя в Європі” Forbes. Серед важливих музеїв і культурних закладів Будапешта – Музей образотворчих мистецтв. Крім того, відомі культурні установи – Угорський національний музей, Будинок терору, Музична академія ім.Франца Ліста, Угорський державний оперний театр та Національна бібліотека сечень. Центральний район міста вздовж річки Дунай класифікується як об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він має багато відомих пам’ятників, включаючи парламент Угорщини, замок Буда, рибацький бастіон, палац Грешам, ланцюговий міст Сечені, церква Маттіаса і статуя Свободи. Інші відомі визначні пам’ятки включають проспект Андраші, базиліку Святого Стефана, площу Героїв, Великий ринковий зал, залізничний вокзал Нюгаті, побудований Паризькою Ейфелевою компанією в 1877 році, а також другу найстарішу лінію метро в світі. Місто також має близько 80 геотермальних джерел, найбільшу печерну систему термальних вод, другу за величиною синагогу, і третю за величиною будівлю парламенту у світі. Будапешт приваблює 4,4 млн. Міжнародних туристів на рік, що робить його популярним місцем в Європі.

На другому місці опинилось португальське місто Брага, розташоване неподалік від Порту. За нього, як видно, також проголосували шанувальники романтичного відпочинку, а ще – любителі шопінгу, адже цей середньовічне містечко може похвалитися численними магазинами місцевих дизайнерів і великими торговими центрами.

bragacity

Брага – місто у північно-західному португальському районі Браги, в історичній та культурній провінції Міньхо. Це третій за величиною міський центр в Португалії (після Лісабона і Порту). Місто було Європейською молодіжною столицею в 2012 році.

Третє місце зайняв італійський острів Монте-Ізола на озері Ізео, розташований в двох годинах їзди від Мілана. Тут відпочивають шанувальники гастрономічного туризму, яким подобаються місцеві салямі, риба, оливкова олія, сушені сардини і свіжі помідори.

monteisola

Монте-Ізола – місто розташоване в провінції Брешія, в Ломбардії. Тут також є кілька церков, побудованих між 15-м і 17-м століттями з фресками, статуями, вівтарями в народному мистецтві.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У цьому році на звання кращого туристичного напрямку Європи претендувало 15 місць, а в голосуванні взяли участь понад 500 тисяч користувачів.