Сфери використання автомобілів Peugeot Partner

partner.jpg (75.28 Kb)

Останнім часом в Україні спостерігається стрімкий розвиток торгової, логістичної індустрій. Даний тренд ініціював ріст продажу мінівенів та фургонів. Особливий попит серед українців мають вживані автомобілі. Експерти пояснюють популярність б/в машин їхньою демократичною вартістю.

Львівський фестиваль очолив сімку найкращих осінніх свят у світі

225793_18276986905655_654346018111752_n59eb3b40116df.jpg (116.75 Kb)

Одна з найпопулярніших американських платформ для пошуку подорожей Trips To Discover внесла «Свято сиру і вина у Львові» в топ-7 осінніх фестивалів світу. Відповідна публікація з’явилася на сайті сервісу 4 вересня 2021 року

Музей Мерседес Бенз у Штутгарті

28 жовтня Всесвітній День автомобіліста. А чи знаєте Ви, хто, коли і де створив перший у світі автомобіль? Будете в Німеччині, у місті Штутгарт, обов’язково відвідайте Музей Мерседес Бенз. benz_glow.jpg (53.7 Kb)

Найцікавіші готелі з басейном у Карпатах

good_days.jpg (204.93 Kb)Найкращі готелі та садиби у Карпатах де є басейн і можна відпочити біля води

Паспорти вакцинації для поїздок в ЄС

vizd_u_es_za_pasportom_vakcinacii.jpg (232.58 Kb)

Українські курорти на Чорному морі, які подобаються мандрівникам

kurortne_ukraine.jpg (79.46 Kb)Місця відпочинку на Чорному морі є одними з найбільших курортних регіонів Євразії. Чорне море омиває береги України, Росії, Грузії, Туреччини, Болгарії і Румунії. Мандрівники, які бажають відпочивати саме в Україні мають можливість поніжитись на піщаних пляжах Чорного моря а також оздоровитись лікувальною водою.

Найкращі аквапарки Західної України

pliazh_lviv.jpg (110.27 Kb)

Незважаючи на те, що аквапарки працюють протягом цілого року, найбільше бажаючих відвідати водні атракціони і пригоди саме в літню пору.

Острів Березань - справжня знахідка для туриста

berezan.jpg (74.11 Kb)

Острів Березань розташувався серед вод Чорного моря. На ньому немає високих дерев або кущів - тільки висока трава, а також безліч птахів, які відчувають себе в безпеці.

Перелік чанів розташованих на Західній Україні

chany.jpg (102.66 Kb) Перелік чанів, які знаходяться у Львівській, Івано-Франківській і Закарпатській областях.

Місця в Україні, де можна політати на повітряній кулі

povitriana_kulia_ukraine2.jpg (98.53 Kb)

Коли в небі над містом можна побачити сотні різнобарвних куль, мимоволі перехоплює подих від неймовірно захоплюючого видовища. Побачити подібне можна в декількох регіонах України.