"Укрзалізниця" відновила послугу поверненя квитків он - лайн

«Укрзалізниця» відновлює онлайн-повернення квитків. Про це повідомляє прес-служба підприємства. Операції повернення квитків відновлять 15 січня. Повернути квитки можна буде через сайт «Укрзалізниці», його мобільну версію та мобільний додаток.tarpan.jpg (208.69 Kb)

МАУ змінює правила перевезення багажу

Від завтра, 15 січня, українська авіакомпанія МАУ змінює правила перевезення ручної поклажі, про що йдеться на сайті авіаперевізника.mau.jpg (62.41 Kb)

Якщо заблукав. Створили мапу колиб та лісових будинків в Карпатах

Після чудесного порятунку заблукалого лижника у Карпатах, туристи задумалися про стан колиб та лісових будинків в горах, котрі можуть врятувати життя тим, хто заблукав. Керівник туристичного клубу Terra Incognita Тарас Рикмас оприлюднив мапу розміщення колиб, кошар і туристичних притулків в українських Карпатах. schron.jpg (104.08 Kb)

15 січня - страйк в німецьких аеропортах

Дипломати закликали українців перебронювати квитки до Франкфурта з 15 січня на іншу дату через запланований страйк працівників безпекових служб цього летовища. Дипломати попередили, що через страйк пасажири не зможуть пройти безпековий контроль (у тому числі у транзитній зоні) і, відповідно, не зможуть потрапити на свої рейси.frankfurtterminal.jpg (182.1 Kb)

Унікальний музей лемків в Зиндранова закрили

У Польщі закрили найбільший музей - скансен Лемківської культури в Зиндранова. Закрили через брак фінансування. Щоб утримувати музей в належному стані, платити зарплату працівникам - потрібно 20 тисяч злотих. Музей оголосив збірку благодійних пожертв. zyndranow.jpg (140.13 Kb)