Підземелля Варшавської Цитаделі відкрили для туристів

fort_glowna.jpg (92.42 Kb)

У столиці Польщі під землею заховане ціле військове місто. Три поверхи закручених коридорів «Форту Легіонів» стали доступні для відвідувачів.

Як просто і дешево потрапити до Норвегії?

Якщо плануєте навесні подорож в Норвегію, то до Вашої уваги є дешеві квитки зі Львова та Києва. Авіаквитки в Осло через Польщу чи Литву лише від €44 у два боки.norwej.jpg (117.97 Kb)

Музеї Львівщини, які можна відвідати он лайн. Перелік локацій

Інтерактивний музей «Відвідай» - це унікальна можливість оглянути музей Львівщини у будь-якому куточку світу, маючи при собі електронний гаджет та доступ до інтернету.potockich.jpg (211.07 Kb)

Країни, відвідавши які є бажання повернутися знову і знову

turkeystambul.jpg (163.9 Kb)

Інтернет-портал Aviasales провів опитування серед мандрівників для того щоб з’ясувати , які саме країни найчастіше вибирають для повторних поїздок. І як вияснилось, серед опитаних понад 11 тисяч користувачів, фахівцям компанії стали відомі напрямки, які туристи обирають для повторного відвідування.

Авіакомпанії повідомили про нові правила перельотів

aviationcoronavirus.jpg (98.1 Kb)

Три найбільші авіакомпанії США , а саме, American Airlines, Delta Air Lines і United Airlines повідомили про те, що не планують змушувати своїх пасажирів одягати медичні маски знаходячись на борту літака.

Українські курорти на Чорному морі, які подобаються мандрівникам

kurortne_ukraine.jpg (79.46 Kb)Місця відпочинку на Чорному морі є одними з найбільших курортних регіонів Євразії. Чорне море омиває береги України, Росії, Грузії, Туреччини, Болгарії і Румунії. Мандрівники, які бажають відпочивати саме в Україні мають можливість поніжитись на піщаних пляжах Чорного моря а також оздоровитись лікувальною водою.

Єгипет змінив умови надання віз

egyptvisa.jpg (185.61 Kb)

Єгипет збільшив максимально допустимий термін перебування туристів в країні з 90 днів до п'яти років. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомило видання Egypt Independent.

Топ-7 Instagram турнапрямків для медового місяця

maldivyrest.jpg (89.33 Kb)

Вибір ідеального місця для медового місяця є не найпростішим завданням, адже тут потрібно врахувати побажання як проводити довгоочікуваний романтичний відпочинок, усамітнившись на пляжі чи бурхливо відзначати його в межах міста.

Найкращі місця відпочинку для охочих побути на природі

akasha_mountain_retreat.jpg (119.29 Kb)

З ростом популярності таких сервісів, як Airbnb щороку більшість туристів надають перевагу приватному житлу замість готельних номерів. До того ж, варіанти, подані на подібних сайтах, відповідають будь-яким смакам, уподобанням і бюджету мандрівників. Для мандрівників, які бажають спробувати подібний вид відпочинку складено перелік кількох місць, які вартують уваги. Ці варіанти приватного житла ідеально підійдуть для охочих побути в гармонії з природою.

Мандрівка без паспорта стане реальністю

passeport.jpg (73.18 Kb)

Паспорти, в тому числі закордонні, можуть в недалекому майбутньому зникнути з обігу. Щоб подорожувати, людям необхідно буде лише показати своє обличчя або відбитки пальців. Цю інформацію опублікувало видання Travel and Leisure.