Відпочинок в Єгипті подорожчає

egiptpalma.jpg (132.29 Kb)

Влада Єгипту вперше за 13 років оновила стандарти готельних послуг. Туристам, в зв'язку з цим, варто чекати підвищення цін на розміщення в майбутньому зимовому сезоні.

Активний відпочинок у Сколе - те що треба

skolelake.jpg (129.65 Kb)

Якщо пасивний відпочинок не є пріоритетом а піші прогулянки і гірські походи на свіжому повітрі приносять задоволення, тоді варто звернути увагу на невелике містечко Сколе.

Розвиток туризму в Португалії допоміг скоротити безробіття

portugal.jpg (1.97 Kb)

Розвиток туристичної галузі в Португалії допоміг подолати кризу в країні і зменшення безробіття з 16% в 2014 році до 6% в даний час, заявила державний секретар по туризму Португалії Ана Мендеш Годін.

Названо країни і міста, які готові платити за переїзд на ПМЖ

sytsyliia.jpg (96.42 Kb)

Щоб опинитися за кордоном, не обов'язково витрачати великі гроші на поїздку. Деякі країни світу, включаючи Грецію та Італію, готові заплатити іноземцям за переїзд на нове місце проживання.

Відпочинок на морі у 2020 році

skadovskbich.jpg (67.95 Kb)

Відпочинок в теплому морі, на білосніжному піску під ніжним сонцем, що може бути приємнішим після складник робочих буднів протягом року. Найбільш до вподоби є можливість якісного, доступного відпочинку і не обов’язково за кордоном. Адже, в Україні є стільки незабутніх місць, які стали улюбленими для мандрівників.