У Львові реставрують історичні брами

Двері - це очі міста, вони приховують за собою історії людей, події минулих літ, драми і перипетії часу. Двері, яким понад триста років, мають цінність не лише історичну, вони творять атмосферу старих вулиць, які багато всього бачили. Кожне місто має свої двері. І в кожному старому місті вони неповторні. У Львові реставрують старі брами. Роблять це коштом мешканців та бюджетом міста, але найперше за сприяння німецьких благодійників. pekarska5.jpg (213.92 Kb)

9 нових рейсів зі Львова. Вибираємо напрямок.

У міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького анонсували відкриття одразу 9 нових рейсів протягом цього та наступних місяців, 7 з яких вже відкрито! Нові рейси виконують відомі європейські лоукости Wizz Air та Ryanair. Повідомляє медіа ресурс Твоє місто.wizz1.jpg (93.43 Kb)

"Інтерсіті плюс" три дні не курсуватиме до Польщі

З 12 до 16 листопада поїзд №715 Інтерсіті плюс сполучення Київ – Львів – Перемишль їхатиме лише до Львова. Це пов’язано з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі, інформує прес-служба Укрзалізниці.rotem.jpg (95.82 Kb)

З Харкова до Львова літаком за 500 гривень

Між містами України також запрацює повітряне сполучення. Не лише лоукостом до Європи, але літаками по Україні теж можна буде доступно подорожувати. kharkiv.jpg (191 Kb)

Поморянський замок шукає власника

До кінця цього року замку в Поморянах мають знайти власника. Такі амбіції є у небайдужих людей, які рятують пам’ятку. Нагадаємо, що замок в Поморянах руйнується на очах, в квітні завалилася одна з головних стін замку. Чи є надія на порятунок?pomoriany.jpg (156.47 Kb)