Авіакомпанії повідомили про нові правила перельотів

aviationcoronavirus.jpg (98.1 Kb)

Три найбільші авіакомпанії США , а саме, American Airlines, Delta Air Lines і United Airlines повідомили про те, що не планують змушувати своїх пасажирів одягати медичні маски знаходячись на борту літака.

Українські курорти на Чорному морі, які подобаються мандрівникам

kurortne_ukraine.jpg (79.46 Kb)Місця відпочинку на Чорному морі є одними з найбільших курортних регіонів Євразії. Чорне море омиває береги України, Росії, Грузії, Туреччини, Болгарії і Румунії. Мандрівники, які бажають відпочивати саме в Україні мають можливість поніжитись на піщаних пляжах Чорного моря а також оздоровитись лікувальною водою.

Єгипет змінив умови надання віз

egyptvisa.jpg (185.61 Kb)

Єгипет збільшив максимально допустимий термін перебування туристів в країні з 90 днів до п'яти років. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомило видання Egypt Independent.

Топ-7 Instagram турнапрямків для медового місяця

maldivyrest.jpg (89.33 Kb)

Вибір ідеального місця для медового місяця є не найпростішим завданням, адже тут потрібно врахувати побажання як проводити довгоочікуваний романтичний відпочинок, усамітнившись на пляжі чи бурхливо відзначати його в межах міста.

Кращі місця відпочинку для охочих побути на природі

akasha_mountain_retreat.jpg (119.29 Kb)

З ростом популярності таких сервісів, як Airbnb щороку більшість туристів надають перевагу приватному житлу замість готельних номерів. До того ж, варіанти, подані на подібних сайтах, відповідають будь-яким смакам, уподобанням і бюджету мандрівників. Для мандрівників, які бажають спробувати подібний вид відпочинку складено перелік кількох місць, які вартують уваги. Ці варіанти приватного житла ідеально підійдуть для охочих побути в гармонії з природою.

Мандрівка без паспорта стане реальністю

passeport.jpg (73.18 Kb)

Паспорти, в тому числі закордонні, можуть в недалекому майбутньому зникнути з обігу. Щоб подорожувати, людям необхідно буде лише показати своє обличчя або відбитки пальців. Цю інформацію опублікувало видання Travel and Leisure.

Термальні води Закарпаття? В Європі дешевше.

В мережі порівняли ціни на термальні курорти Закарпаття і сусідніх країн. Виявилося, що в Європі приймати гарчі ванни природи значно дешевше ніж на Закарпатті.termalni_vody.jpg (167.84 Kb)

Популярні пам'ятки, відвідування яких обійдеться дуже дорого і навпаки

rockymountainnationalparkincolorado.jpg (214.17 Kb)

Експерти французької торгової марки Club Med порівняли вартість відвідування понад 60 туристичних визначних пам'яток по всьому світу. А потім перевірили, що в підсумку отримують люди за свої гроші, дослідивши відгуки в соціальних мережах. Результати опубліковані в Travel Daily Media.

Instagram визначив топ-10 найпопулярніших місць для мандрівки

jaipurindiasity.jpg (130.65 Kb)

Однією з найпопулярніших соціальних мереж в наші дні є Instagram. По факту це програма, яка створена для обміну фотографіями і має унікальний вплив у всіх сферах життя і бізнесу, також, в індустрії туризму.

В Туреччині туристи будуть знати, що їдять

saliamiturkey.jpg (123.11 Kb)

Мандрівникам на турецьких курортах детально розкажуть, чим їх годують насправді. Адже, відтепер турецькі готелі зобов'язані інформувати туристів про склад всіх страв і напоїв в ресторанах і концентрувати особливу увагу гостей на наявність в їжі інгредієнтів, що викликають алергію та інші негативні прояви.