Найкращі аквапарки Західної України

Причиною популярності аквапарків є те, що звичайну поїздку на відпочинок необхідно спланувати заздалегідь і це тягне за собою більші витрати, а піти в аквапарк і незабутньо і весело провести час у воді можна як у будні, так і у вихідні чи святкові дні. Для зручності вибору найкращого місця відпочинку наша добірка аквапарків Західної України.

Аквапарк «Пляж» у Львові

Аквапарк «Пляж» – це найбільший критий аквапарк у Західній Україні, де можна поєднати розваги, спорт та оздоровлення. Загальна площа даного комплексу сягає майже 14 тисяч м2.

Цей комплекс дивує не тільки своїми розмірами, а ще й кількістю різноманітних водних атракціонів: у розважальній зоні аквапарку «Пляж» 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, дитячий басейн, розважальний басейн, басейн з протитечією та найбільший у Західному регіоні п’ятдесятиметровий спортивний басейн.

Аквапарк «Цунамі» в Івано-Франківську

Аквапарк «Цунамі» в столиці Прикарпаття є одним з найсучасніших центрів відпочинку України. Тут поєднали розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок.

Спеціалізовані системи аквапарку забезпечують в залі басейнів постійну температуру і вологість в холодний і теплий періоди року та санітарно-гігієнічні параметри повітряного середовища. Усі атракціони сертифіковані, а басейни обладнані найсучаснішими системами очистки води.

Тимчасово аквапарк Цунамі та Льодова Арена зачинені у зв’язку з колишнім арештом і пошуком нових власників та інвесторів, починаючи з 2022 року. Весною 2023 року також не вдалось його продати з аукціону.

Відкритий аквапарк «АкваРіоПарк» в Ужгороді

Сімейно-розважальний комплекс «АкваРіоПарк» дозволить весело провести час зі своїми друзями, рідними, відзначити святкові події, дитячі свята та відчути море емоцій та незабутніх вражень. На території аквапарку AquaRioPark функціонує великий басейн довжиною 25 м та шириною 17м ( глибина від 1,4 м до 1,8м). Також працює середній басейн для підлітків і батьків, які прагнуть навчити дітей плаванню (довжина 15 м, глибина від 1,4 м до 1,6 м) та дитячий басейн (довжина 10 м, глибина півметра).

Кожного дня аніматор «АкваРіоПарку» проводить водну аеробіку, яка не тільки підтримує тіло в тонусі, але й надасть хороший настрій і позитивні емоції на цілий день. Додатково, в індивідуальному порядку, можливе навчання плаванню дитини та спортивно-розважальні ігри.

Аквапарк «7 океан» у Хмельницькому

Аквапарк «7 океан» – це розмаїття розваг для дітей та дорослих. Унікальний дизайн аквапарку занурює у загублений світ стародавньої цивілізації. Інтер’єр доповнюють атракціони, сауни і джакузі, плавальний та ігрові басейни.

Тут можна активно відпочити на гірках та атракціонах, розслабитися після трудового дня чи позбутися зайвих калорій.

Аквапарк «Алігатор» у Тернополі

Аквапарк «Алігатор» – чудове місце для цікавого відпочинку з сім’єю, коханою людиною чи друзями. Аквапарк «Алігатор» поправу називають найчистішим аквапарком України. Власна водяна свердловина глибиною 86 метрів, триступенева система очистки води та постійний санітарний контроль гарантують безпечний відпочинок навіть для сімей з дітьми віком від 1,5 року.

Відкритий «Аква-клуб Софія» у передмісті Рівного

«Софія» – це великий готельно-ресторанний комплекс при трасі на Дубно, що у селі Велика Омеляна, яке є передмістям Рівного. Його частиною є невеликий відкритий аквапарк.

Водні розваги тут є такі: 4 водні гірки, 5 басейнів, інфрачервона сауна, чан. Окремо про басейни: дорослий з дитячим відділом розміром 27х12 м поділений на 2 частини. Дитячий: 10х15 м місце для дітей віком від 0 до 12 років. Великий дорослий басейн 25х15 метрів.