Найкращі аквапарки Західної України

Причиною популярності аквапарків є те, що поїздку на відпочинок необхідно спланувати заздалегідь і це тягне за собою більші витрати, а піти в аквапарк і незабутньо і весело провести час у воді можна як у будні, так і у вихідні чи святкові дні. Для зручності вибору найкращого місця відпочинку створено перелік аквапарків на території Західної України.

pliazh_lviv.jpg (110.27 Kb)

Аквапарк "Пляж" у Львові

Аквапарк «Пляж» - це найбільший критий аквапарк на Західній Україні, в якому можна поєднати розваги, спорт та оздоровлення. Загальна площа даного комплексу сягає майже 14 тис.м2.

Даний комплекс дивує не тільки своїми розмірами, а ще й кількістю різноманітних водних атракціонів: у розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ» 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, дитячий басейн, розважальний басейн, басейн з протитечією та найбільший у Західному регіоні 50-ти м. спортивний басейн.

tsunami_ivano-frankivsk.jpg (94.97 Kb)

Аквапарк "Цунамі" в Івано-Франківську

Аквапарк ЦУНАМІ в м.Івано-Франківську є одним з найсучасніших центрів відпочинку України. В даному комплексі поєднано розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок.

Спеціалізовані системи аквапарку забезпечують в залі басейнів постійну температуру і вологість в холодний і теплий періоди року та санітарно – гігієнічні параметри повітряного середовища.

Усі атракціони сертифіковані, а басейни обладнані найсучаснішими системами очистки води.

Тимчасово аквапарк Цунамі та Льодова Арена зачинені на плановий ремонт.

akva_rio_park_uzhgorod.jpg (94.07 Kb)

Відкритий аквапарк "Аква-ріо-парк" в Ужгороді

Сімейно-розважальний комплекс "Аква Ріо Парк" дозволить весело провести час зі своїми друзями, рідними,відзначити святкові події, дитячі свята та відчути море емоцій та незабутніх вражень. На території аквапарку AquaRioPark функціонує великий басейн довжиною 25 м. та шириною 17м.( глибина від 1,4м. до 1,8м.). Також працює середній басейн для підлітків і батьків, які прагнуть навчити дітей плаванню (довжина 15м, глибина від 1,4м. до 1,6м.) та дитячий басейн (довжина 10 м, глибина до 0,5м.).

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Кожного дня аніматор "Аква Ріо Парку" проводить водну аеробіку, яка не тільки підтримує тіло в тонусі, але й надасть хороший настрій і позитивні емоції на цілий день. Додатково, в індивідуальному порядку, можливе навчання плаванню дитини та спортивно-розважальні ігри.

7_okean_khmelnytskyi.jpg (116.7 Kb)

Аквапарк "7 океан" у Хмельницькому

Аквапарк “7 ОКЕАН” – це океан різноманітних разваг для дітей та дорослих.

Унікальний дизайн аквапарку занурює у загублений світ стародавньої цивілізації.

Інтер’єр доповнюють атракціони, сауни і джакузі, плавальний та ігрові басейни.

Тут можна активно відпочити на гірках та атракціонах, розслабитися після трудового дня чи позбутися зайвих калорій.

aligator_ternopil.jpg (74.32 Kb)

Аквапарк "Алігатор" у Тернополі

Аквапарк «Алігатор» - чудове місце для цікавого відпочинку з сім'єю, коханою людиною чи друзями. Аквапарк «Алігатор» поправу називають найчистішим аквапарком України. Власна водяна свердловина глибиною 86 метрів, трьохступенева система очистки води та постійний санітарний контроль гарантують безпечний відпочинок навіть для сімей з дітьми віком від 1,5 року.

majak_vinnytsia.jpg (74.99 Kb)

Аквапарк "Маяк" у Вінниці

Аквапарк «Маяк» - комплекс басейнів оснащених найсучаснішим обладнанням, що дозволяє постійно забезпечувати комфортні і безпечні умови для відпочинку. Загальна площа Аквапарку «Маяк» - 2637м², тут можуть вільно розміститься 200 чоловік одночасно. В Аквапарку «Маяк» шість басейнів різного типу із загальним обсягом води 1300м³.