Трускавець і Східниця – особливі перлини України

В Трускавці бальнеологія відноситься до немедикаментозного методу лікування і в основному грунтується на цілющих властивостях мінеральних вод, тому є безпечною і порівняно недорогою.

truskavetsbuild

У 2005 році був відкритий один з найбільших готелів – курортний комплекс “Rixos-Prykarpattya” ( “Ріксос-Прикарпаття”), який має в своєму розпорядженні власний медичний центр, оснащений ультрасучасним технічним обладнанням для діагностики пацієнтів. Також на його території в 12 га розмістилися: бювет мінеральних вод, СПА-центр, міні-аквапарк, розважальний центр, ресторани, кафе, спортзали, тенісні корти, басейни, сауни і т.п.

Успішний розвиток курорту Трускавець визначається постійним розширенням лікувально-оздоровчої бази і готелів міста. У 2012 році у Трускавці відкрився ще один великий готельно-рекреаційний комплекс “Mirotel Resort & SPA” ( “Міротель”). Він не поступається супернику і також має власний центр повної діагностики, СПА-центр для релаксу, атракціони для дітей і іншими “зоряними” послугами.

truskavetsviev

Трускавець та Східниця є найвідомішими бальнеологічними курортами України. Їхня популярність тісно пов’язана з водою “Нафтуся”, джерела якої знаходяться на їх території. Крім того, у Трускавці розташувалися родовища таких мінеральних вод як “Марія”, “Софія”, “Броніслава” та ін. Вони відрізняються один від одної хімічним складом, насиченістю і кількістю мінеральних елементів. Всі ці мінералізовані води відносяться до лікувальних і з допомогою цих вод лікують сечокам’яну хворобу, порушення обмінних процесів, запальні процеси внутрішніх органів і шляхів, статеві порушення.

skhidnytsiaviev

У Східниці також знаходяться поклади озокериту, який застосовується в комплексному лікуванні як внутрішніх органів, так і опорно-рухового апарату, суглобів і хребта. З огляду на гірську місцевість, оточену лісами, і вищезгадані природні багатства, – Трускавець і Східниця стали курортами першорядної важливості в Україні і не тільки.

skhidnytsiabuild

Проживання в санаторній зоні ділиться на два типи: готельне і санаторне. Готельне проживання передбачає тільки проживання і харчування. Санаторне – надає повний спектр послуг з діагностики та лікування. Висококваліфікований персонал забезпечує цілодобовий нагляд згідно потреб клієнта, дієтичне харчування і додаткові процедури на закріплення результату.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Трускавець та Східниця є незамінними в плані рекреації і відпочинку, відновлення і зміцнення сил. Відпочинок тут дозволяє справді відновитися і повноцінно відпочити.