Найулюбленіші місця любителів фотографувати

Хочете вразити друзів оригінальним селфі чи зробити фотографії, які назавжди запам’ятаються? Тоді представляємо вам місця, які ідеально підходять для відпочинку любителям фотографувати:

banffnationalpark

Національний парк Банф в Канаді

Національний парк Банф є найстарішим національним парком Канади, який заснований у 1885 році. Розташований у Скелястих горах на захід від Калгарі в провінції Альберта і охоплює 6,641 квадратних кілометрів гірської місцевості, з численними льодовиками та льодовими полями, щільним хвойним лісом та альпійськими ландшафтами.

new_york

Нью-Йорк у США

Місто Нью-Йорк є найбільш густонаселеним містом у Сполучених Штатах. Розташований на одній з найбільших природних гаваней у світі. Нью-Йорк складається з п’яти містечок: Бруклін, Квінс, Манхеттен, Бронкс і Статен-Айленд.

У 21 столітті Нью-Йорк став глобальним вузлом творчості та підприємництва, соціальної толерантності та екологічної стійкості, а також символом свободи та культурного розмаїття.

philippines

Філіппіни – безліч островів у Південно-Східній Азії

Філіппіни розташовані в західній частині Тихого океану, складаються з близько 7641 острова, які класифікуються широко під три основні географічні підрозділи з півночі на південь. Столицею Філіппін є Маніла, а найпопулярнішим містом є Кесон-Сіті, обидві частини Метро Манілі. Оточені Південно-Китайським морем на заході, Філіппінським морем на сході і Сулавеським морем на південному заході. Філіппіни мають морські кордони з Тайванем на північ, В’єтнамом на захід, Палау на схід і Малайзією та Індонезією на південь.

japan

Японія – острівна держава в Східній Азії

Японія розташована в Тихому океані, лежить біля східного узбережжя материкової частини Азії і тягнеться від Охотського моря на півночі до Східно-Китайського моря та Китаю на південному заході.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Японія – архіпелаг, що складається з близько 6 852 островів. Чотири найбільших – Хонсю, Хоккайдо, Кюсю і Шикоку, які складають близько дев’яносто семи відсотків площі земель Японії і часто називаються домашніми островами.

pagan

Паган в М’янмі

Паган – стародавнє місто, розташоване в районі Мандалай М’янма. З 9 по 13 століття місто було столицею язичницького королівства, першого королівства, яке об’єднало регіони, які пізніше стануть сучасними М’янми. Під час царства між 11 і 13 століттями на рівнині Баган було побудовано понад 10 тисяч буддійських храмів, пагод та монастирів, з яких останки більш ніж 2200 храмів і пагод збереглися до тепер.

bali

Острів Балі в Індонезії

Балі – це острів і провінція Індонезії. У провінцію входить острів Балі та кілька менших сусідніх островів, зокрема Нуса Пеніда, Нуса Лембонган та Нуса Цендінган. Він розташований на західному кінці островів Малого Сунда, між Ява на захід і Ломбок на схід. Його столиця, Денпасар, розташована в південній частині острова. Він відомий своїми високорозвинутими мистецтвами, включаючи традиційні та сучасні танці, скульптура, живопис, шкіра, металообробка та музика. Індонезійський міжнародний кінофестиваль проводиться щороку на Балі. У березні 2017 року цей острів став найпопулярнішим місцем у світі у своїй нагороді для вибору мандрівника.

prague

Прага в Чехії

Прага – столиця і найбільше місто Чехії, що є 14-м найбільшим містом Європейського Союзу , а також історичною столицею Чехії. Розташована на північному заході країни на річці Влтава.

Головні визначні пам’ятки включають Празький Град, Карлів міст, Староміську площу з Празьким астрономічним годинником, Єврейський квартал, пагорб Петрин та Вишеград. З 1992 року великий історичний центр Праги був включений до списку місць всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Місто має понад десять великих музеїв, а також численні театри, галереї, кінотеатри та інші історичні експонати.

komodonationalpark

Національний парк Комодо в Індонезії

Національний парк Комодо – це національний парк в Індонезії, розташований на узбережжі Малого Сунда, в прикордонних областях між провінціями Східна Нуса Тенгара та Західна Нуса Тенгара. Парк складається з трьох великих островів Комодо, Падар та Ринка, а також 26 невеликих , загальною площею 1733 км. У 1991 році національний парк був визнаний місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.