Різдвяні ярмарки Європи 2019 року

Фахівці оцінили 13 європейських міст, в яких щорічно розгортаються кращі різдвяні ринки. Щоб розрахувати вартість поїздки за подарунками до Різдва і Нового року, експерти склали середню вартість проживання в готелі на дві ночі, сніданків, двох вечерь, трансферу з аеропорту, а також ціну на їжу і глінтвейн.

newyearsfairs1

Найдешевшою для мандрівників виявилася поїздка на різдвяний ярмарок в Ригу. Дводенні канікули в столиці Латвії обійдуться на двох в 580 євро. Зокрема, трансфер в готель і назад тут коштує всього 5 євро. За два обіди з трьох страв двом туристам доведеться заплатити близько 163 євро, а за два кухлі глінтвейну – 6 євро. У підсумкову вартість британці також заклали ціну авіаперельоту. В середньому, розміщення в ризькому готелі на дві ночі і квитки на літак обходяться в 380 євро на двох. Сам різдвяний ринок в Ризі буде розміщений на Домській площі в старому місті, відкриється 30 листопада і буде працювати до 6 січня.

newyearsfairs
У число бюджетних напрямків, які подарують справжній новорічний настрій, потрапили також Загреб в Хорватії (612 євро на двох), Таллінн (621 євро), французький Лілль (673 євро) і Прага (717 євро). Найдорожчими виявилися поїздки в переддень Різдва до Відня і Мюнхена. Ці два міста є найпопулярнішими у європейців. Новорічні канікули в австрійській столиці будуть коштувати близько 909 євро, а в столиці Баварії – 848 євро. У ТОП також потрапили Краків (721 євро), Будапешт (730 євро), Стокгольм (732 євро), Берлін (758 євро), Копенгаген (767 євро) і Страсбург (800 євро).

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Раніше Міністерство закордонних справ Великобританії закликало дотримуватися уважності під час відвідування різдвяних ярмарків. Дана рекомендація була сформована через існування терористичної загрози. Особливо обережними британська влада закликала бути при відвідуванні різдвяних ярмарків в Німеччині, Франції та Іспанії. Крім того, в міністерстві звернули увагу на можливу небезпеку під час масових святкових заходів в Данії, Швеції і Нідерландах.

Незважаючи на це, поїздка під час Новорічних свят на різдвяні ярмарки в будь-яку із країн заряджає незвіданою загадковою енергетикою і дарує справжній святковий настрій і особливі відчуття.