Міста для шопінгу, які варто відвідати

Щоб вдало відпочити варто відвідати ті міста, які зможуть запропонувати кращий вибір для покупок.

Для полегшення пошуку складено перелік найкращих міст світу для шопінгу. До переліку увійшли:

new_york

Нью-Йорк (США) – пропонує найкращі магазини фірмового одягу, ювелірних виробів, дизайнерських етикеток та антикваріату, включаючи вибір менш відомих бутиків, а також кращі універмаги, такі як Блуінгдалес, Бергдорф Гудман та Saks Fifth Avenue.

tokio

Токіо (Японія) – це шопінговий рай з великою кількістю магазинів, які продають все, починаючи від традиційних сувенірів та місцевої кухні до новітньої електроніки та найгарячіших модних брендів. Тут можна придбати як вітчизняні, так і зарубіжні бренди, а також магазини для всіх бюджетів, від магазинів 100 ієн до модних крамниць та універмагів високого класу.

dubai

Дубай (ОАЕ) є синонімом шопінгу. Тут можна придбати все від золота до електроніки, дизайнерських етикеток та предметів розкоші. Емірат упакований величезними торговими центрами, побудованими поруч із старшими базарами, де власники малого бізнесу продають все, від спецій до одягу. Товари в Дубаї доступні з усього світу, включаючи Туреччину, Іран, Індію та Китай.

paris

Париж (Франція) вважається глобальним центром всіх речей, пов’язаних із стилем. Після музеїв та пам’ятників, торгові одиниці приваблюють мільйони відвідувачів щороку. Тут розташовані торговельні округи – золоті місця для мисливців за знижками, дизайнерських дів, спостерігачів за модою.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

hong_kong

Гонконг ( Китай) відомий як місце неонового роздрібного паломництва. Тут пропонують останні дизайни місцевих та міжнародних брендів. Різноманітність величезна. Модні торгові центри незліченні. І найголовніше, ціни різноманітні.

Також до переліку увійшли: Сінгапур, Сінгапур; Флоренція, Італія; Мілан, Італія; Сан-Мігель-де-Альєнде, Мексика; Лондон, Велика Британія; Чикаго, США; Аспен, США; Чарлстон, США; Санта-Фе, США; Рим, Італія; Лос-Анджелес, США; Бангкок, Таїланд; Лас-Вегас, США; Хойан, В’єтнам; Сеул, Південна Корея.

Відвідавши одну з перерахованих країн можна поєднати хороший відпочинок з вдалими покупками.