Особливі перлини Греції

На території Аттики і Афін можна відвідати багато об’єктів, які подобаються туристам. Особливу зацікавленість викликає Храм Посейдона, який був побудований в 440 році до нашої ери. Знаходиться цей храм на узбережжі мису Сунион і є унікальним зразком давньогрецького храмобудування. Його головною красою є потужні колони на високій скелі, які особливо красиво виглядають в променях призахідного сонця.

gretsiia

У 22 кілометрах від Афін знаходиться ще один унікальний храм – храм Деметри, який був присвячений богині Деметрі і її дочці Персефоні. Зараз поруч з храмом знаходиться музей археології.

Недалеко від Афін розташована печера Кутуков. А в 11 кілометрах від столиці є монастир Дафні, який був побудований на місці святилища бога Аполлона. Поруч стоїть церква, прикрашена численними мозаїками.

Крім того, відпочиваючи в Греції туристам надається можливість зайнятися вітрильним спортом, альпінізмом або покататися верхи на конях. У місті Гліфаде споруджений великий сучасний гольф-клуб. Любителі пляжного відпочинку можуть відвідати такі популярні пляжі: Варкіза, Воула, Вольямені, Кавур, Каламаки, Гліфада, Лагонісі, Палео-Фаліро.

До одного з чудес місцевої природи можна віднести озеро Вольямені, яке розташоване поруч з морським узбережжям, але його головна особливість полягає в тому, що воно вище від моря за рівнем на пів метра. Гарячі джерела постійно живлять це озеро, а його води виливаються в море. Вода в озері лікувальна від багатьох недуг і завдяки дії гарячих джерел і гейзерів купатися можна в будь-яку пору року.

Головним портом країни вважається Пірей, де навколо виросло ціле місто, яке славиться унікальними рибними ресторанами і кафе. Тут можна посмакувати смачними стравами з морепродуктів і протягом літа працює театр під відкритим небом “Веакіо”, а взимку міський театр Пірей.

До послуг туристів численні кафе і ресторани, таверні і шашличні, які пропонують місцеві страви, а також страви інших національних кухонь.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Для любителів шопінгу найкращою прогулянкою буде відвідування столиці. У самому центрі міста знаходиться декілька районів активної торгівлі. Найпопулярнішим районом торгівлі вважається вулиця Ерму. Найдорожчі фірмові магазини і бутіки знаходяться на площі Колонакі, а також навколо неї. Вулиця Метрополеос знаменита ювелірними салонами і салонами з продажу хутряних виробів.

Придбати грецькі сувеніри можна на вулиці Плаке. Також в якості суто грецьких подарунків туристи купують особливу грецьку каву, оливки, мед, чай з травами, а також шкіряні вироби.