Як знайти найдешевші авіаквитки

У випадку якщо відпочинок з перельотом, то його вартість може суттєво вплинути на загальні витрати. Інколи пошуки займають багато часу, дуже виснажують мандрівників і не дають свого результату.

Фахівці, що займаються пошуком найдешевших авіаквитків, вирішили поділитися кількома порадами для мандрівників, як знайти квиток за мінімальну ціну не витрачаючи на це надто багато часу.

tickets

Зазвичай люди спочатку вибирають напрямок, дату і лише потім дивляться квитки. Але професіонали радять змінити цю стратегію і спочатку вивчити, за якими напрямками авіаперевізники пропонують найдешевші квитки на потрібні дати. Так набагато більше шансів заплатити за переліт мінімальні гроші.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Не варто звертати уваги на тури, які активно рекламуються, тому що хороші тарифи “продають себе самі, без будь-якої реклами”, відзначають професіонали. Вони стверджують, що авіакомпанії “будуть активно просувати рейси за 600-800 доларів, в той час як реальна ціна квитків становить 400 доларів”.

Експерти також радять не сподіватися на зниження ціни квитка в день вильоту. Авіакомпанії не готові зменшити ціну для того, щоб заповнити літак. “Відбувається в точності до навпаки: чим ближче дата вильоту, тим вище ціна на квитки”, – стверджують фахівці.

А ще вони радять брати участь у програмах накопичення миль. Адже завдяки цьому іноді вдається літати абсолютно безкоштовно.

Купуючи квитки через агентства і посередників, у вартість входить робота самого агентства, тому варто купувати їх напряму у перевізника.

Багато хто знає, що рейси з пересадками часто коштують дешевше, ніж прямі. Але є спосіб ще більше заощадити – самому вручну зістикувати рейси.

Ще одне дуже просте правило, яке допоможе купити дешеві авіаквитки – планувати свою поїздку таким чином, щоб вихідні дні проводити за кордоном, а перельоти здійснювати серед тижня. Експерти вважають, що вівторок, середа та четвер – найвигідніші дні для перельотів.

А ось бронювати квитки можна в будь-який день крім п’ятниці: по-перше, до кінця тижня закінчуються пропозиції економ-класу, по-друге, секретарі зазвичай в цей день бронюють квитки для ділових поїздок своїх керівників, по-третє, багато хто замислюється про відпустку саме напередодні вихідних, тому це не найкращі дні для пошуку дешевших варіантів.