У Єгипті виявили греко-римську гробницю з сотнями артефактів

Вхід в гробницю був замурований камінням, ніхто не входив в неї століттями. До похоронних камер можна пройти по сходах, прикрашених по краях скульптурами. Археологи знайшли в гробниці кілька дерев’яних саркофагів, деякі з яких були циліндричної форми. Але лише один з них зберігся настільки добре, що на ньому можна було прочитати ім’я похованого і різні написи, звернені до давньоєгипетських богів.

Патриція Пьячентіні, як глава місії, розповіла, що в головній похоронній камері була виявлена довга ніша, вирубана в скелі. У сусідньому приміщенні знаходилися ще чотири мумії. Крім цього, в гробниці були знайдені залишки ритуальних підношень і амфори. А біля входу в камери дослідники виявили спеціальні засоби для муміфікації тіл, фрагменти похоронних масок, прикрашених золотом, і відмінно збереглася статуетку птаха Ба – символ душі покійного.

egiptmogyla

Вже давно відомо, що Єгипет є однією з найдавніших цивілізацій у світі, яка контактувала з багатьма іншими цивілізаціями і націями і пройшла через стільки епох, починаючи з доісторичного віку і до сучасності, проходячи через стільки віків, як; Фаронський, римський, грецький, ісламський і багато інших. Через широке розмаїття віків, безперервний контакт з іншими народами та велику кількість конфліктів, які пережив Єгипет, тут можна знайти не менше 60 музеїв, які охоплюють, в основному, широке коло цих віків і конфліктів.

Похоронна маска Тутанхамона є однією з головних визначних пам’яток Єгипетського музею. Три основні музеї в Єгипті – Єгипетський музей, який має понад 120 тисяч предметів, Єгипетський національний військовий музей та 6 жовтня Панорама.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Великий Єгипетський музей (GEM), також відомий як Музей Гізи, знаходиться під будівництвом, в якому буде розміщена найбільша колекція стародавніх єгипетських артефактів у світі, вона була описана як найбільший у світі археологічний музей. Музей планувався відкрити в 2015 році і буде розташований на 50 га (120 акрів) землі приблизно в двох кілометрах (1,2 милі) від некрополя Гізи і є частиною нового генерального плану плато. Міністр старовини Мамдух аль-Даматі оголосив у травні 2015 року, що музей буде частково відкритий у травні 2018 року.