Найкумедніші і дивні рекламні ролики країн і регіонів

iowa_in_the_usa

Айова в США

Наполеон Бонапарт в 1803 році продав французькі володіння в Північній Америці Сполученим штатам. В результаті Франція втратила території сучасних штатів Арканзас, Міссурі, Айова, Оклахома, Канзас, Небраска і ряд інших. Влада Айови вирішила використовувати цей історичний факт як привід поміркувати, чи пошкодував би Наполеон про продаж, відвідуючи Айову зараз.

iceland_

Ісландія

Пропонує до перегляду відео, якому вже більше восьми років, але воно продовжує залишатися одним з кращих зразків того, як трохи більше, ніж за дві хвилини можна передати настрій цілої країни. Під динамічну пісню Jungle Drum ісландської співачки Emiliana Torrini в кадрі у гейзерів, водоспадів, на льодовиках і дахах танцюють життєрадісні ісландці, розвінчуючи міф про холодність сіверян.

thailand_

Таїланд

Рекламний ролик Міністерства туризму Таїланду з провокаційною назвою “Я ненавиджу Таїланд” дуже скоро став вірусним. Користувачі соціальних мереж з радістю ділилися відео про хлопця, у якого вкрали всі гроші і документи, що змусило його зненавидіти країну. П’ятихвилинна історія зародження дружби з місцевими жителями, які дали нічліг і їжу, змінює думку героя на протилежне.

sweden

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Швеція

У 2016 році Шведська туристична асоціація запустила незвичайний проект, завдяки якому у країни з’явився номер, набравши який можна поговорити з випадковим місцевим жителем. Проект був приурочений до 250-річну прийняття закону про скасування цензури. На той момент Швеція стала першою країною, яка законодавчо забороняє державний нагляд за інформацією.

oita_prefecture_in_japan

Префектура Оіта в Японії

Префектура, розташована на Кюсю – третьому за величиною острові Японського архіпелагу, знаменита своїми водолікарнями, грязьовими і гарячими джерелами. Саме їх вирішили показати в ролику, а щоб потішити глядача, запустили в водойми збірну з синхронного плавання.

new_mexico_in_the_usa

Нью-Мексико в США

До кінця залишається незрозумілим, чому штат для своєї реклами вибрав Чужих, які мріють про відпустку в Нью-Мексико – “кращому місці на землі”. Може бути, це відсилання до розвельського інциденту – передбачуваного краху НЛО в цьому штаті в 1947 році, який викликав широкий резонанс в США.