Куди піти на Миколая у Києві

Цьогоріч воно розпочне зимові свята. Кияни можуть потішити своїх діток пішовши на одну з подій, що відбудуться у середині грудня: зустрічайте з Миколая у Києві: резиденція, концерти і шоу.

Головна резиденція Миколая у Києві

«Головна Резиденція Святого Миколая», котра має свій осідок на садибі Коваля у козацькому селищі «Мамаєва Слобода» працюватиме з 11-го листопада до 26-го грудня 2023 року.
Як попередньо домовитись про відвідування Резиденції Миколая, замовлення екскурсії, майстер-класу або придбання печатного медового пряника – “Миколайчика”? Просто зателефонуйте 099 47 84 130
Або надсилайте запит: svyato.sloboda2019@gmail.com;
mamayevasloboda@gmail.com, karina.mamayeva.sloboda@gmail.com (з 10:00 до 18:00 години, без вихідних).

Музей-козацьке селище «Мамаєва Слобода» є на вулиці Михайла Донця, 2.

Театральна вистава

«Пригоди на свято Миколая» – інтерактивна вистава, що починаються у резиденції Миколая, де його помічниця – Сніжинка-веселинка, виконує його доручення, відправляє запрошення на святкування для усіх діточок та усіх казкових героїв. А до резиденції завітав містер Грінч… який, після чарівного зцілення його злого серця святом Різдва, став добрим казковим героєм і з радістю допомагає в організації свята. Сніжинка- веселинка була дуже рада, коли останнє запрошення було відправлено… Але містер Грінч нагадав Сніжинці-веселинці, що не всі казкові герої приїдуть на свято… Такі, як його колишні злі та темні «друзі». Сніжинка-веселинка вирішила негайно виправити це і сама особисто вручити запрошення вередливим казковим бешкетникам… Бо свята – то є дива, які варто відчути серцем. Під час вистави діти «покатаються» на лижах, та пограють у веселі інтерактивні ігри.

Час/місце: 9 грудня о 11:00, 13:30, 16:00 у Будинку архітектора (вулиця Грінченка, 7). Вартість: 150-490 гривень (дітям до 5 років безкоштовно, але з дорослим, у якого має бути квиток на виставу).

Концерт музики з “Поттеріани”

На фанатів саги про Гаррі Поттера чекає свіже звучання улюблених музичних композицій у виконанні симфонічного оркестру «Bigshow orchestra» під спів хору «Timeless Choir».

Мелодії з усіх 8-ми частин легендарного фентезі! У цей вечір звучатимуть найкращі хіти Джона Вільямса, композиції Патріка Дойла, Ніколаса Хупера та Олександра Деспла.

«The Harry Potter Symphony» – цілісна історія, що супроводжується спеціально розробленим відеорядом на велетенському екрані, візуальним шоу та читанням уривків з книги Джоан Роулінг, що дозволяє повністю зануритись у магічний всесвіт хлопчика, який зумів перемогти зло! Улюблені твори звучатимуть в нових фарбах, а в холі театру буде представлена розважальна магічна програма.

Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано на підтримку справжніх чарівників, які невпинно знищують зло – наших ЗСУ, завдяки яким буде можливий цей вечір!

Час/місце: 9 грудня о 19:00, Центр Культури і Мистецтв КПІ (просп. Перемоги, 37). Вартість: 390-1490

Концерт музики з мультфільмів

Національний академічний духовий оркестр України зіграє найпопулярніші саундтреки зі знаменитих мультфільмів “Північний експрес”, “Крижане серце”, “Суперсімейка”, “Шрек”, “Король Лев”, “Грінч”, “Мадагаскар”.

Вони вже стали класикою світового анімаційного кіно. На деяких із них виросло ціле покоління. Хто із нас не співпереживав доленосних подій маленького хороброго левеняти, що виріс справжнім королем? Святковий концерт для всієї родини “Різдвяний експрес” – це цікавий і неповторний досвід упізнавання образів улюблених мультиплікаційних героїв через музику. Саундтреки супроводжуватимуться відеорядом на великому екрані, тож разом з героями мультфільмів ви станете співучасниками їхніх пригод під живу музику оркестру.

“Різдвяний експрес” – це занурення у теплі спогади дитинства та, водночас, радість проживання позитивних емоцій разом із власними дітьми.

Час/місце: 16 грудня о 18:00, культурний кластер “Краків” (Русанівська набережна, 12). Вартість: 250-450 гривень.

Інтерактивне шоу «Чарівні пригоди Святого Миколая»

Напередодні чарівної пори Святий Миколай чекав на листи від дітей, щоб у новорічну ніч сховати подарунок, під ялинку, а величезний мішок з листами має доставити Сніговик. Але в нього на шляху зустрілася Солоха, розбила Сніговика та викрала листи, які він ніс Чудотворцю. Подарунки під загрозою, треба повернути листи і, звичайно ж, зібрати Сніговика.

Відважна Крижинка та сміливий Зайчик-Красень разом із дітьми вирушають на пошуки Солохи. На шляху їм зустрічаються і допомагають Листоноша, Король, Страуси і глядачі!

Разом із героями шоу вони потрапляють до школи магії та творять дива. Дія відбувається і на сцені, і на екрані. Кожному учаснику на час вистави вручать чарівну паличку, якою глядачі “начарують” сніг, вбиратимуть ялинку та допомагатимуть Святому Миколаю повернути листи. Це не просто палички, а унікальні керовані інтерактивні гаджети, які вперше були використані на найпрестижніших європейських шоу.

Час/місце: 24 грудня об 11:00 і 13:00, Будинок архітектора (вулиця Грінченка, 7). Вартість: 220-480 гривень.