В Іспанії паспорт треба мати завжди при собі

Британське міністерство закордонних справ випустило попередження, в якому вимагає під час поїздок по Іспанії завжди мати при собі закордонний паспорт. Якщо дане правило стосується британських підданих, то відповідно, туристів з інших країн і гостей міста обов’язково. Іспанські поліцейські останнім часом в рази збільшили інтенсивність перевірок в місцях, де можуть ховатися нелегальні іммігранти або злочинці. Головною вимогою служителів порядку до гостей міста є прохання надати свій паспорт. У разі відсутності документа, людину мають повне право затримати до остаточного встановлення особи.

spainskver

Попередження Міністерства закордонних справ говорить: «Ви повинні надати посвідчення особи (свій паспорт) на вимогу співробітника поліції. Поліція має право тримати вас у відділенні до тих пір, поки ваша особистість не буде підтверджена». Експерти попереджають, що навіть водійські права можуть не задовольнити поліцейських, адже їм потрібен тільки сам паспорт або його чітка копія.

passport

Крім того, туристів попереджають про те, щоб вони дбайливо ставилися до документів під час поїздки, оскільки можливість отримання дубліката документів за межами країни проживання є дуже складним і довготривалим завданням. Мандрівникам також радять завжди робити копію документа в електронному вигляді і зберігати її в безпечному місці. Варто пам’ятати про те, що поліцейських в більшості випадків може не влаштувати копія паспорта. В таких випадках доведеться просити когось із попутників доставити у відділення оригінал.

spainmalaga

Згідно з проведеною статистикою, в Іспанії кишенькові злодії найчастіше крадуть у туристів гроші і паспорт. Тому більшість фахівців з туризму рекомендують завжди з собою в подорож брати паперову ксерокопію документів. За офіційними даними, у приїжджих паспорт найчастіше пропадає в аеропорту після прибуття або від’їзду. В Іспанії також були такі випадки, коли злодії вдають із себе поліцейських в центрі міста і просять туристів показати вміст своїх гаманців, як зрозуміло, з усіма наслідками, які можуть після цього виникнути.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

І наостанок, всі перераховані вище застереження і поради актуальні не тільки під час поїздок до Іспанії. Дані правила потрібно дотримуватися і в інших зарубіжних країнах. І при цьому немає потреби очікувати для цього офіційних рекомендацій Міністерства закордонних справ.

andalusiaspain