Головні альтернативи популярних туристичних пам’яток

Наприклад, замість Ейфелевої вежі в Парижі можна відправитися до базиліки Сакре-Кер, а замість колеса огляду «Лондонське око» відвідати оглядовий майданчик «Небесний сад». Цю інформацію опублікувало видання The Sun.

heavenlygarden

Популярні пам’ятки світу через нескінченні натовпи туристів і велику кількість вуличних торговців іноді викликають почуття ворожості у самих мандрівників. Проте, не все так страшно, адже, уникнути великих натовпів людей цілком реально, бо кожне популярне місце має альтернативний варіант.

Наприклад, в Парижі розташоване одне з найбільш відвідуваних місць в світі – Ейфелева вежа. Вона приваблює не тільки велику кількість туристів з усього світу, а й дуже багато гучних вуличних торговців, які постійно намагаються запропонувати сувенір чи пляшку вина. В таких випадках краще відвідати вежу іншим разом, а натомість вирушити до базиліки Сакре-Кер, яка знаходиться на одній з найвищих точок столиці і зможе потішити надзвичайно красивими видами на місто, а також красою своїх інтер’єрів.

sacrecoeurbasilica
Альтернативним варіантом відвідування атракціону «Лондонське око» в столиці Британії є «Небесний сад». Місце є надзвичайно оригінальною міською пам’яткою, в якій є справжній сад на вершині хмарочоса. Тут можна побачити надзвичайної краси пейзажі, різні види рослинності а також вдало провести час в барі чи ресторані.

У Флоренції експерти радять замість площі Мікеланджело, де розташований відомий Кафедральний собор, відвідати одну з найкрасивіших церков в Італії – Сан-Миниато-аль-Монте.

sanminiatoalmonte

У Нью-Йорку натовпи людей прагнуть потрапити на Таймс-сквер, особливо під час туристичного сезону. Хоча тут є більш спокійне місце – Брайант-парк, де можна пограти в гігантські шахи або послухати концерт на відкритому повітрі.

bryantpark

Своя альтернатива є у популярного Південного пляжу в Майамі, де є розміщено дуже багато різних барів. Не менш відомий, проте з меншою кількістю закладів – Мід-Біч зі своїм великим піщаним пляжем. Голлівудський бульвар в Лос-Анджелесі, де розміщена «Алея слави» також користується великим попитом туристів, тому експерти радять натомість обрати містечко Шато Мармон. Це тихий бар, в якому дуже часто можна побачити знаменитих кінозірок: Леонардо Ді Капріо чи Дженніфер Еністон.

meadbeach

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Раніше американські експерти в області мандрівок склали список альтернативних варіантів для туристів, які вивчають стародавні руїни по всьому світу. В цьому переліку замість мексиканського міста Чичен-Іца, де розташовані найвідоміші пам’ятки часів майя, фахівці рекомендують відправлятися до стародавніх руїн Коба недалеко від Канкуна. Альтернативою для відвідування древнього міста інків Мачу-Пікчу в Перу названо місто Оллантайтамбо в 2,5 годинах поїздки автобусом від перуанського міста Куско. У цьому місці розташовані власні руїни часів інків. Знаменитий релігійний пам’ятник Ангкор-Ват, укладений в джунглях Камбоджі, також має альтернативу для туристів – древній комплекс Банту Кхмер. Він у всьому дуже схожий на пам’ятник в регіоні Ангкор, тільки на даний момент кількість бажаючих відвідати місце не така велика.

angkorkopy