Instagram визначив топ-10 найпопулярніших місць для мандрівки

Так, місця, фотографії яких набирають найбільшу кількість лайків і чиї хештеги виходять в топ-лист, набирають неймовірну популярність у мандрівників з усього світу. У минулому році, завдяки своїм пейзажам, Австралія посіла перше місце за популярністю, і зберегла цю позицію в 2020 році, на жаль, через кількість фотографій лісових пожеж.

Портал Big 7 Travel опублікував список 50 найпопулярніших місць світу в 2020 році за версією мережі Instagram. Нижче подано 10 переможців цього рейтингу.

Сідней в Австралії

sydneyaustralia

Сідней є найбільш населеним містом Австралії та Океанії на східному узбережжі Австралії.

Гонконг

hongkong

Гонконг знаходиться східній стороні лиману річки Перл на півдні Китаю.

Дубай в ОАЕ

dubaiuae

Дубай є найпопулярнішим містом в Об’єднаних Арабських Еміратах і знаходиться у східній частині Аравійського півострова на узбережжі Перської затоки.

Нью-Йорк в США

newyorkusasity

Нью-Йорк знаходиться на південній околиці штату Нью-Йорк, місто є центром мегаполісу Нью-Йорка.

Сінгапур

singaporehight

Сінгапур є острівною державою в Південно-Східній Азії біля краю Малайського півострова, з південними островами Індонезії та Малайзії.

Токіо в Японії

tokyojapansity

Токіо розташоване в південно-східній частині головного острова Японії – Хонсю, і включає острови Ізу та Огасавару.

Лісабон в Португалії

lisbonportugal1

Лісабон є столицею і найбільшим містом Португалії і вважається найзахіднішою столицею Європи на материку а також єдиним узбережжям Атлантики. Лісабон лежить на західному Піренейському півострові на Атлантичному океані та річці Тегу. Найзахідніші частини його метрополітену утворюють найбільш західну точку континентальної Європи, відому як Кабо да Рока, розташовану в горах Сінтра.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Балі в Індонезії

baliindonesiasity

Балі вважається провінцією Індонезії та найзахідніші острови Малої Сунди, проруч з Явою та Ломбоком. Провінція включає острів Балі та кілька менших сусідніх островів, зокрема Нуса-Пеніда, Нуса-Лембонган та Нуса-Ценінган.

Лондон в Великобританії

londonunitedkingdom

Лондон є столицею і найбільшим містом Англії та Сполученого Королівства. Стоячи на річці Темза на південному сході Англії, на чолі 50-мильного (80 км) лиману, що веде до Північного моря, Лондон був головним поселенням протягом двох тисячоліть.

Джайпур в Індії

jaipurindiasity

Джайпур є столицею і найбільшим містом індійського штату Раджастан. Джайпур також відоме як Рожеве місто, завдяки домінуючій колірній гамі його будівель.