Речі, які не можна робити в чужій країні

Перш ніж відправитися в Марракеш, Тайвань або Таїланд, в будь-яку країну Європи чи світу або навіть в інше місто нашої країни, потрібно знати як вести себе в туристичній точці.

Ось деякі з найгірших речей, які мандрівники роблять під час відвідування країни. Варто звернути увагу і намагатися уникати цих помилок.

tourists

Не кидати сміття на тротуар, навіть якщо він брудний і є спокуса зробити це слідом за іншими перехожими. Немає урни – краще забрати сміття з собою і викинути там, де вона є.

Не варто забувати – що проведення відпустки в іншій частині світу є щоб випробувати іншу культуру і це не просто проживання в новому місці. Необхідно бути толерантним до цієї культури.

В іншій країні краще вести себе як гість , а не господар. Не варто проявляти невдоволення навіть якщо щось не дуже подобається. Вибір є завжди – більше ніколи не відвідувати ці місця.

Слід стежити за своїм вбранням. Інколи люди, які їдуть в чужу країну, поводяться куди більш розкуто, ніж удома, і намагаються показати відразу всі свої, як вони думають, позитивні сторони. Але якщо купальник або шорти доречні на пляжі, то аж ніяк не підходять до міста, де і пляжу немає, навіть якщо там дуже жарко. Вивчайте чужі традиції і не нав’язуйте свої.

Не варто робити фотографії в дурних місцях. Селфі в дивовижному місці можуть виявитися абсолютним порушенням порядку і навіть культурних традицій в чужій країні. Своїм нав’язливим бажанням сфотографуватися де завгодно, можна образити почуття місцевих мешканців.

Цінуйте те, що люди намагаються обійти вас. Це ви приїхали на прогулянку і екскурсію – інші люди працюють, у них турботи, неприємності, поспіх … У містах мільйони людей, яким немає діла до туристів. Жителі поступаються на дорозі – варто і поступитись їм. Не добре йти щільною шеренгою тільки тому, що вас багато і вам весело. Не варто зупинятись різко в щільному потоці людей у великому місті для того, щоб сфотографуватися – тим створюється незручність для всіх, а фотографія навряд чи буде нормальною.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Не можна руйнувати ті місця, куди приїхали, і потрібно берегти навколишню природу. Туристи, які приїжджають в країни з давньою історією, норовлять відковиряти шматочок стародавньої споруди і забрати з собою камінь, про який забудуть завтра. Перебуваючи на природі, не поспішають прибрати за собою, залишаючи сміття і безлад в парковій зоні. Вони неодмінно хочуть сфотографуватися на тлі дикого звіра, не беручи до уваги, що це небезпечно і може закінчитися трагедією, вони палять багаття в заборонених місцях і ламають дерева для них. Вони зупиняються там, де автомобілям зупинятися заборонено, і роблять безліч інших порушень, які можуть надовго зіпсувати спогади про країну перебування.