Єгипет запропонує туристам нові курорти

У найближчі роки влада Єгипту збирається популяризувати курорти на південному узбережжі Середземного моря, яке самі єгиптяни називають «Білим» морем. Головні напрямки, які буде активно розвивати влада – це зробити пляжний відпочинок в Ель-Аламейн, Мерса-Матрух і Марині. Особливу увагу звернуть на розвиток круїзного туризму в Олександрії, Порт Саїді і Суецькому каналі. Перелічені напрямки будуть просуватися в якості альтернативи Червоному морю.

egiptleleka

Згідно з планом, в курортній зоні Марина в 150 км від Олександрії буде створено сучасний курорт, здатний скласти конкуренцію готельним комплексам Туреччини і Греції. Його будівництво вже ведеться. Курорт Марина, швидше за все, буде орієнтований на європейських туристів. Курорту Ель-Аламейна взагалі прогнозують звання ще однієї «золотої жили» єгипетського туризму після Південного Сіная. Він буде формуватися за принципом сталого розвитку. Це означає наявність великої кількості зелених насаджень, використання сонячної енергії, екологічної системи збору сміття і переробки відходів і системи зрошення сільськогосподарських земель для отримання овочів. Влада також анонсувала створення на Середземноморському узбережжі Єгипту альтернативи Мальдівам. Цю функцію виконуватиме курорт Мерса-Матрух з найчистішим бірюзовим морем і білосніжними пляжами. Експерти також сподіваються, що він стане напрямом весільного туризму.

egiptkater

Представники туристичної індустрії назвали кілька причин успішності проекту з розвитку курортів «Білого моря». І в першу чергу основною перевагою є безпека, порівняно з Південним Сінаєм ризиків для відпочиваючих тут набагато менше. По-друге, клімат на Середземноморському узбережжі під час літнього сезону м’якший, ніж на курортах Червоного моря. Це очевидний плюс для тих, хто звик відпочивати в Тунісі або Туреччині. По-третє, Середземне море дає туристам більше можливостей для знайомства з визначними пам’ятками, розташованими в Луксорі, Асуані і Каїрі. До того ж до розвитку курортів підштовхує і туристична активність Саудівської Аравії на Червоному морі. Якщо сусіди зможуть реалізувати всі свої курортні проекти, то очевидно, турпотік в Хургаду і Шарм-ель-Шейх суттєво знизиться.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Влада також повідомила про те, що для підвищення популярності єгипетських курортів на Середземному морі, буде вирішено питання про підтримку чартерного перевезення в даний регіон. Крім того, туристам запропонують добиратися до узбережжя на поромах. Переговори в даний момент ведуться з Кіпром і Грецією.

Такі прогнози не можуть залишити байдужими, як туроператорів, які зможуть запропонувати більше напрямків для відпочинку, так і самих туристів, які матимуть змогу обрати для відпочинку найбільш оптимальний варіант.