Предмети, які видають нашого туриста за кордоном

В ході опитування туристів були визначені найпопулярніші речі в чемодані, які видають наших громадян за кордоном. Найпростіше нашого туриста побачити по рулону харчової або пакувальної плівки, якою він обмотує свій багаж. Це дозволяє заощадити 5, а то і всі 10 євро на упаковці в аеропорту і захистити чемодан від зломів і пошкоджень. Ще один дуже популярний предмет, який можна помітити в чемодані – кип’ятильник. Знайти його можна в будь-якому господарському магазини, і саме дивне те, що кип’ятильники нітрохи не змінилися з радянських часів. Вони також дозволяють економити в поїздці: заварювати чай і каву, ну і, зрозуміло, варити сосиски.

thingsinsuitcase

Часто в багажі наших туристів зустрічаються сигарети. Їх беруть з дому, тому що за кордоном в 3 рази дорожче! Чи не обходяться наші мандрівники і без продуктів харчування. Ну яка ж поїздка без ковбаси, гречки, хліба, ювілейного печива і насіння. Чи не зашкодять і свої звичні рідні: тапочки та рушник.

У список типово наших предметів у валізі також є пластикові пакети. Їх беруть, щоб окремо укласти брудні і чисті речі. І ніякі питання екології наших туристів взагалі не турбують. Самозбірна «авторська» аптечка – загалом окрема тема. Таблетки, креми, присипки, градусник, пластирі та інше із того що продається тільки в сусідній аптеці, однозначно береться з собою. У тісній компанії з аптечкою може бути алкоголь. Наші мандрівники люблять прихопити з собою у відпустку пляшку-другу горілки або інших напоїв, а на зворотному шляху купують що-небудь імпортне як сувенір.

А тепер мова піде про косметичку, яка неодмінно має бути величезною і зустрічається виключно в жіночому багажі. У таку сумочку дами кладуть і шампуні, і гелі для душу, і креми для всіх частин тіла, і духи з помадою, і багато ще чого. Продовжує список обов’язкових речей наших громадян, що летять за кордон: фен, плойка для волосся і кілька пар взуття на високих підборах.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Переглянувши перелік, кожен із мандрівників пригадає те, що ці речі дійсно присутні в чемодані, адже насправді, більшість із них є зайвими, адже вони включені чи передбачені готелях або можна придбати на місці.