Райські пляжі Занзібару

Пляж Кізімказі (Kizimkazi)

kizimkazi.jpg (56.62 Kb)

Цей пляж надзвичайно красивий, і до того ж, має значні розміри. Він вважається одним з кращих на всьому Занзібарі і розташований на півдні острова. Тут є відокремлені бухти, старовинні і вельми незвичайні споруди. Тут можна побачити дельфінів, і навіть поплавати з ними, - вони вже звикли до людей. Особливість пляжу Кізімказі - це його усамітнення. Туристів, які живуть в місцевих готелях, чекають тиша і спокій. Свою назву пляж отримав від прилеглого рибальського села, в якому знаходиться найдавніша у Східній Африці діюча мечеть Shirazi.

Пляж Нунгві (Nungwi)

nungwi.jpg (36.24 Kb)

Це крайня північна точка острова, вважається кращим місцем для дайвінгу, оскільки тут є розкішний кораловий риф. Пляж настільки вражає своєю красою, білосніжним, як мука, піском і по-справжньому бірюзовою водою, що важко відірвати погляд, - ось так і повинен, напевно, виглядати Рай. Пляж точно сподобається активним туристам. Тут є старовинний маяк з оглядовим майданчиком, відмінний акваріум і центр водних видів спорту. Ще одна важлива відмінна риса - близьке розташування до популярних нічних клубів і барів. На пляжі завжди відпочиває багато молоді.

Пляж Кендва (Kendwa)

kendwa.jpg (47.2 Kb)

Пляж Кендва - широка смуга дрібного коралового піску вздовж океану. Узбережжя обрамляють тропічні пальми. Цей пляж є одним з найбільш важкодоступних на острові. Доїхати до нього самостійно складно. Автомобільна дорога проходить по абсолютно непролазних місцях. Мандрівники, які не побояться перешкод мають змогу відпочити на дивно тихому і красивому пляжі.

Пляж Матемве (Matemwe)

matemwe.jpg (67.7 Kb)

Це пляж знаходиться поруч з селом Matemwe на північно-східному узбережжі Занзібару. Його відрізняє дуже білий пісок, бірюзова вода, а також відкриваються види на острів Mnemba. Місце сподобається не тільки прихильникам безтурботного проведення часу, але і любителям риболовлі, які зможуть орендувати у місцевих все необхідне для цього. На пляжі Matemwe небагато розваг, зате в сусідньому селі є хороший ресторан прямо на березі, а у жителів можна купити свіжі морепродукти і незвичайні сувеніри.

Пляж Ківенгва (Kiwengwa)

kiwengwa.jpg (41.96 Kb)

Ще недавно тут було всього одне маленьке село, а зараз вздовж усього узбережжя збудовані готельні комплекси. Щоб отримати свою частку тиші і спокою від відпочинку на пляжі Kiwengwa, можна зупинитися в приватному пансіоні, де ще примудряються зберігати справжню занзібарську атмосферу щирої привітності і гостинності. Сервіс розрахований на європейських туристів. Пляж дуже чистий і вражає своєю тропічною красою.

Пляж Уроа (Uroa)

uroa.jpg (60.54 Kb)

Пляж розташований в 40 км від столиці. Це яскраве і автентичне місце, особливо зацікавить туристів, які хочуть побачити життя місцевого населення. У цій місцевості океан найбільш схильний до припливів і відпливів. Коли вода відходить від берега, до нього приходять місцеві мешканки, які збирають крабів і молюсків. Тут можна відвідати ферму морських водоростей і недалеко від села рибний ринок.

Пляж Чфака (Chwaka)

chwaka.jpg (81.93 Kb)

Пляж відомий найбільшим на острові рибним ринком, де можна побачити величезну кількість виловлених морських мешканців, а також спробувати їх на смак. Також неподалік розташовані занедбані вілли часів правління Британії.

Пляж Бвегу (Bwejuu)

bwejuu.jpg (55.33 Kb)

Особливий колорит цього місця надають будівлі з коралового каменю під солом'яними дахами, які розтягнулися вздовж всієї берегової лінії. Але досить багато туристів, тому любителям тиші і спокою пляж може здатися трохи гучним.

Пляж Паджей (Paje)

paje.jpg (65.63 Kb)

Пляж Paje знаходиться на південному сході острова, чистий, білий, як і майже всі на Занзібарі. Тут розташовані плантації морської капусти, а поруч - невелике рибальське село.

Пляж Jambani

jambani.jpg (70.91 Kb)

Місце де є всі атрибути райського острова - блакитна вода, білий дрібний пісок і особлива атмосфера Африки.