Пляж Ланжерон – символ Одеси

В даний час одеський Ланжерон, ймовірно, асоціюється більшою мірою з пляжем. Але мало хто знає, що свою назву приморська частина міста отримала в честь новоросійського губернатора Олександра Ланжерона, який тут проживав.Саме в цій частині Одеси знаходилась відома на все місто дача Ланжерона, де часто гостювали відомі люди, наприклад, Олександр Пушкін. Губернатор славився своїм багатством і легковажним ставленням до життя. Уже в 20 столітті від його розкішної дачі залишилася лише арка, яка є своєрідним символом Ланжерона. А сама місцевість відома як одна з найбільш популярних ділянок Одеси.

lanzheron

Пляж «Ланжерон» не страждає нестачею закладів громадського харчування, тут між прийняттям сонячних ванн і купанням в морі можна запросто посидіти в одному з численних ресторанчиків і кафе.

Головною визначною пам’яткою «Ланжерона» є дельфінарій «Немо», який можна відвідати всією сім’єю, і вважається одним з найкращих в Європі.

Пляж «Ланжерон» користується успіхом у закоханих парочок. Тут можна за символічну плату взяти напрокат човен і зробити на ньому свою власну невеличку романтичну подорож по морю.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Тут же, на вході у пляж, розташувався новий готель зі своїм басейном і новим пірсом, на якому можуть відпочивати і загоряти не тільки мешканці готелю, але і всі бажаючі. Трохи далі знаходиться традиційний пірс і пісочний пляж. Уздовж пляжу розташувалися кафе і невеликі ресторани, в яких можна перекусити, поспівати в караоке, потанцювати. Тут же і проходить основна частина нічного життя Одеси.

lanzherronbich

До Ланжерона можна дістатися пішки через парк Шевченка. Доїхати можна на безкоштовних автобусах, що йдуть в дельфінарій з декількох районів міста, а також на маршрутках № 20, 203, 233 і тролейбусах № 2,3 до зупинки «парк Шевченка». До речі, на цей пляж, а також «Дельфін» і «Чкаловський» можна потрапити на прогулянкових електромобілях, які курсують по трасі Здоров’я (проїзд на них коштує 70грн). Крім цього сюди можна доїхати трамваєм № 18, який курсує від вокзалу.

lanzheronbichsea

Пляж Ланжерон є символом Одеси, який неможливо не відвідати, відпочиваючи в цьому місті. Тут можна вибрати відпочинок на свій смак: спокійно засмагати і насолоджуватися морем або веселитися на повну котушку в місцевих клубах.