Популярні міфи про економію при купівлі авіаквитків

По-перше, як з’ясувалося, вівторок не є найкращим днем для купівлі авіаквитків. Раніше це дійсно було правдою, оскільки більшість авіакомпаній часто розміщували пропозиції щодо перельотів онлайн саме в понеділок, що дозволяло здійснити купівлю квитка за найвигіднішими тарифами саме у вівторок. Однак тепер, згідно з інформацією, яку отримано від консультанта в області авіації платформи Consumer Reports Вільяма Дж. Макгі (William J. McGee), поновлення на сайтах бронювання перельотів відбуваються щоденно.

saving

По-друге, дуже багато з подорожуючих впевнені в тому, що покупка квитків туди і в зворотню сторону може бути дешевшою, ніж переліт в одну сторону, теж є помилковою. Фахівці відзначають, що найчастіше перельоти двома різними авіакомпаніями бувають бюджетнішими і зручнішими ніж користуватись послугами однієї.

Також міфом виявилося і переконання про те, що перельоти з пересадками завжди дешевші, ніж прямі рейси. Тревел-аналітик компанії Atmosphere Research Генрі Хартефельдт (Henry Harteveldt) звернув увагу на те, що у всіх авіаліній свої “складні” системи ціноутворення, тому вичислити, яким способом дешевше здійснити переліт, практично неможливо.

Крім того, бронювання квитків заздалегідь до дати вильоту не завжди гарантує економію коштів. За даними співробітників сервісу бронювання квитків FareCompare, найбільш оптимальний час для придбання квитків на літак є за три місяці до подорожі. Купуючи квитки набагато раніше, клієнт може ризикувати витратити на них більшу суму, оскільки він може потрапити на середній тариф.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Якщо немає можливості заздалегідь спланувати поїздку, тоді рекомендують купувати квитки за один день до вильоту. Якщо в наявності є квитки, то, швидше за все, компанія максимально знизить ціну, щоб хоча б якось привернути увагу пасажирів і продати місця. Проте, якщо це популярні рейси квитків однозначно не буде.

І останні міф – це найдешевші квитки не завжди надаються перевізниками. Перед купівлею квитка на рейс авіакомпанії експерти радять перевірити його вартість з включеними харчуванням, багажем і заброньованим місцем. Адже у підсумку ця сума може зрівнятися з ціною на переліт у відоміших і надійніших авіаперевізників.