Амстердам готує сюрпризи в 2020 році

В Амстердамі почнуть стягувати фіксовану плату в розмірі 3 євро за ніч в готелі. Даний збір влада міста вводить як додаток до існуючого готельного податку в розмірі 7% за номер незважаючи на те, що в 2019 році цей відсоток також був підвищений. У 2018 році туристи платили за ніч 6% від вартості проживання.

Не допоможе гостям міста і вибір проживання в об’єктах Airbnb. Подорожуючим, які забронювали житло на цьому популярному сайті, з 1 січня доведеться платити податок у розмірі 10% за ніч. Навіть ночівля в кемпінгу вплине на витрати мандрівників, змусивши оплатити за ночівлю додаткову плату в 1 євро за ніч.

amsterdamsity

Таким чином, в 2020 році туристи, які проведуть тиждень в готелі вартістю 100 євро на добу, в кінцевому підсумку будуть платити додаткові податки на суму, майже рівну вартості додаткової ночі. За словами директора з політики Європейської туристичної асоціації Тіма Фейрхерста, нові туристичні збори, ймовірно, зроблять Амстердам містом з найвищим податком за ніч перебування в Європі.

Столиця Нідерландів вже давно бореться з проблемою надмірного туризму. Згідно з статистикою, в межах міста живе менше 900 000 чоловік, в той час як кількість відвідувачів за рік перевищує це число більш ніж на 2 000%. Протягом декількох років Амстердам неодноразово позбувався різних атрибутів індустрії туризму, включаючи пивні велосипедні тури і тури по його відомому району червоних ліхтарів, в той же час вводячи більш строгі і більш дорогі обмеження на більшість форм короткострокового житла. У 2018 році в місті було знято знаменитий знак «Я люблю Амстердам» через скарги місцевих жителів, які не могли пройти повз натовпи туристів, що роблять на його фоні Селфі.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Крім цього, зовсім недавно стало відомо про те, що влада Нідерландів бажає змінити свій міжнародний імідж і повністю відмовитися від назви Голландія. У планах проведення національного ребрендингу, одним з головних пунктів якого стане просування справжньої назви країни. В подальшому країна не буде згадуватися як Голландія на популярному пісенному конкурсі «Євробачення», який пройде в Роттердамі в травні наступного року, і під час Олімпійських ігор в Токіо в 2020 році. Крім того, національна футбольна команда на всіх міжнародних змаганнях також буде називатися виключно «збірною Нідерландів».