Найбільш популярні перевантажені туристами місця в світі

До першої п’ятірки рейтингу увійшли два азіатських курорти і три європейських міста.

phuketislands

Лідером у списку став острів Пхукет в Таїланді. Острів щорічно відвідує 9,29 мільйона гостей, що складає 25 452 відвідувачів в день, тобто, на одну квадратну милю припадає 5 090 туристів.

Пхукет розташований біля західного узбережжя Таїланду, в Андаманському морі Індійського океану. Острів лідирує в списку найбільших островів Таїланду.

palmademallorca

Друге місце займає Пальма-де-Мальорка в Іспанії, яка отримала 2 918 туристів на одну милю. Пальма або Пальма де Майорка є столицею і найбільшим містом автономної спільноти Балеарських островів Іспанії. Розташоване місто на південному узбережжі Майорки в затоці Пальми. Архіпелаг Кабрера, хоча і широко відокремлений від власне Пальми, адміністративно вважається частиною муніципалітету. Станом на 2018 рік аеропорт Пальма обслуговує понад 29 мільйонів пасажирів в рік.

pattayaislands

Третє місце посів острів Паттайя з кількістю відвідувачів 2 762 на милю. Паттайя – самоврядна муніципальна одиниця, що покриває райони Наклиа, Нонгпри і частини районів Хуаяна і Нонгплалай. Місто розташоване в так званій Індустріальної зоні Східного узбережжя Таїланду. Умовно ділиться на райони Наклиа, Центральна Паттая, Південна Паттая, Джомтьєн і Наджомтьен. При цьому місто залишається переважно туристичним центром, а промисловість розвинена слабо.

pariss

Лише четверте місце займає Париж з 1 174 відвідувачами. Париж особливо відомий своїми музеями та архітектурними пам’ятками: Лувр був найвідвідуванішим музеєм мистецтв у світі в 2018 році з 10,2 мільйонам відвідувачів.

barcelonasity

Замикає п’ятірку Барселона з кількістю відвідувачів 605. Барселона є одним із провідних світових туристичних, економічних, ярмаркових та культурних центрів, а її вплив у торгівлі, освіті, розвагах, спорті, медіа, моді, науці та мистецтві – все це сприяє її статусу одного з найбільших світових міст. Це великий культурний та економічний центр південно-західної Європи.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Популярний турецький курорт Анталья з показником 47 туристів на квадратну милю, розмістився лише на 16 позиції, випереджаючи Токіо (39), Дубай (27).