Подорожі вдвох – запорука міцних стосунків

podorozh_vdvoh

Час, проведений разом – це найцінніші моменти у житті двох закоханих. Адже, сірі будні, робота та домашні клопоти дуже затягують. Тож, як часто Ви з коханимкоханою подорожуєте? Раз на рік (під час відпустки), двічі (якщо пощастить), або ж ні разу? Повірте, Ви багато втрачаєте. Спільні поїздки та подорожі зміцнюють відносини, і саме про це ми поговоримо.

Подорож – це випробування фінансами, стресом, новими ситуаціями і часом

Поїздка з партнером розповість Вам все, що потрібно знати про відносини з ним: як вінвона витрачає гроші, як хоче проводити вільний час і як вміє це робити, як реагує на стрес, труднощі і т.д.

Поїздка показує, як Ви сприймаєте один одного

Один з Вас втомився, інший хоче пригод; один з Вас хоче на нічну дискотеку, а інший – спати; один – економний, а інший не хоче турбуватися про бюджет, витрачаючи гроші, живучи на “широку ногу”. Ці речі здаються несуттєвими, але, насправді, впливають на сумісність у відносинах. Йдеться про те, наскільки Ви несхожі і чи готові піти на компроміс.

Ви побачите, чи робить тривале спільне перебування, відносини кращими або гіршими

Тривалий період часу перевіряє Вашу пару на міцність. Найпростіший і найшвидший спосіб зрозуміти, чи підходите Ви один одному, – побачити, як Ви реагуєте, коли довгий час знаходитеся разом. Це покаже Вам, як партнер впливає на Вас, і чи зможете Ви провести залишок життя разом.

Вам доведеться піклуватися один про одного

Коли Ви подорожуєте – особливо на великі відстані – все може піти шкереберть. Один з Вас може отримати розлад шлунка, а інший – відчувати дискомфорт від зміни часових поясів, один з Вас загубиться в місцевості, а інший втратить гаманець. Такі ситуації надають можливість проявити турботу про іншу людину, і побачити, як Ви реагуєте на стрес.

podorozh_vdvoh1

Не “я” і “ти”, а «ми проти всього світу»

Коли залишаєтеся лише Ви вдвох в незнайомій країні або місті, то Ви однозначно починаєте думати, як команда. Ви згуртовуєтеся в єдине ціле, переслідуючи одні і ті ж цілі і завдання, не думаючи про власне благополуччя.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Подорож зіштовхує Вас з ситуаціями, в яких Ви повинні довіряти одне одному

Подорож в іншу країну вимагає неймовірної довіри і віри в людину. Ви повинні вірити і бути впевнені в тому, що Ваш супутник підставить Вам своє плече, подбає про Вас в скрутні хвилини, допоможе зорієнтуватися. Чим більше Ви довіряєте партнеру, тим міцнішим буде Ваш зв’язок.

Ви краще дізнаєтеся і розкриєте «темні» і “загадкові” сторони свого партнера і зрозумієте, чи зможете Ви з ними змиритися

Коли Ви йдете на перше побачення, Ви показуєте себе в кращому світлі і з кращої сторони, в той час, приховуючи всі недоліки. Але ж ми знаємо, що ідеальних людей не існує. Коли Ви виходите зі своєї зони комфорту, то отримуєте шанс поспостерігати, хто насправді Ваш партнер, куди він прагне, як себе поводить, коли втомився або роздратований. Ви побачите все так, як є насправді, без маскування.

podorozh_vdvoh2

Ви зростаєте разом, тому що у Вас є унікальний захоплюючий досвід один з одним

Коли Ви проходите різні випробування разом, це утворює зв’язок, який відчуваєте і розумієте лише Ви вдвох. Це поглиблює і скріплює Ваші відносини.

Якщо Ви не живете разом, подорож допоможе дізнатися, що таке побут і як Ви з ним впораєтеся вдвох

Життя з кимось 24/7 і перебування з цією людиною в стресових ситуаціях покаже, чи зможете Ви бути з партнером надалі і чи дійсно Ви його любите.

Ви навчитеся отримувати задоволення разом

Або дізнаєтеся, як Ваш партнер любить отримувати задоволення.

Ви повернетеся з почуттям виконаного обов’язку, знаючи, що Ви можете пройти через складні ситуації разом і вижити

Коли Ви повернетеся, то будете більш рішучі, знаючи, що Ви і Ваш партнер прекрасно підходите один одному. Це надає можливість зберігати перші спільні спогади і допомагає зрозуміти, що Ви ніколи не стоїте на місці.

Не втрачайте дорогоцінного часу і відправляйтеся у подорож вдвох. І не обов’язково, щоб це був якийсь екзотичний курорт, адже радість у простих речах.