Список найкращих турнапрямків Європи для весняного відпочинку

Експерти порталу Culture Trip склали список найкращих турнапрямків Європи для весняного відпочинку.

elba_island_tuscany_italy

Острів Ельба в Тоскані, Італія

Ельба – середземноморський острів Тоскани, Італія, знаходиться за 10 кілометрів від приморського містечка Пьомбіно, а також найбільший острів Тосканського архіпелагу. Він є частиною національного парку Арципелаго Тоскано і третім за величиною островом Італії, після Сицилії та Сардинії. Розташований у Тирренському морі приблизно за 50 кілометрів на схід від французького острова Корсика.

fjords_of_western_norway

Фіорди в Західній Норвегії

Західна Норвегія – це регіон уздовж атлантичного узбережжя південної Норвегії. Він складається з округів Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane і Møre og Romsdal. Історично до Західної Норвегії були включені регіони Агдера, Вест-Телемарк, Хальінгдал, Вальдрес та північні райони Гудбрандсдала.

lausanne_switzerland

Лозанна в Швейцарії

Лозанна – це місто в франкомовній частині Швейцарії, а столиця і найбільше місто кантону Во. Місто розташоване на березі Женевського озера. Воно виходить на французьке місто Евіан-ле-Бейн, з горами Юри на північний захід.

anci_france

Аннесі у Франції

Аннесі – найбільше місто відділення Верхньо-Савойя в регіоні Овернь-Рона-Альпи на південному сході Франції. Місто розташоване на північній частині від озера Аннесі, 35 км (22 миль) на південь від Женеви.

hallstatt_austria

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Хальштатт у Австрії

Хальштатт – невелике село в районі Гмунден, у австрійському штаті Верхня Австрія. Хальштат відомий своїм виробництвом солі, що належить до доісторичних часів, і називається культурою Хальштата.

hierro_island_canary_islands_spain

Острів Ієрро на Канарських островах в Іспанії

Острів Ієрро є найменшим і найдальшим на південь і захід від Канарських островів (автономне співтовариство Іспанії), в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Його столиця – Вальверде. Це найменший острів з семи головних Канарських островів.

ljubljana_slovenia

Любляна в Словенії

Любляна є столицею та найбільшим містом Словенії. З 1991 року це культурний, освітній, економічний, політичний та адміністративний центр незалежної Словенії. Центральне географічне розташування Любляни в Словенії, транспортні зв’язки, концентрація промисловості, наукові та дослідницькі інститути та культурна традиція, сприяють лідерській позиції.