Подорож автобусом, як спланувати

Тому мандрівники зі стажем вважають краще планувати автобусні тури самостійно, адже це дає чудову можливість побачити місто з нетуристичної точки зору, відвідати ресторани і кафе для місцевих, а не для туристів.

travelbus

Згідно з проведеною статистикою в останні роки кількість маршрутів по Європі зросла в рази, з’являються нові автобусні компанії, та й ціни досить доступні. Як висновок, тепер не складе жодної перешкоди самостійно організувати подорож на автобусі.

Для початку потрібно визначитись з напрямком і містами, які хотілося б відвідати. Далі потрібно скласти відповідний маршрут. В Європі переїжджати з міста в місто дуже просто, адже автобуси ходять часто і майже всюди. Не варто враховувати в одну поїздку багато міст і країн, бо мандрівка стане складною і дуже втомить. Фахівці рекомендують обрати дві чи три країни, яких буде достатньо для ознайомлення і комфортного відпочинку. Якщо важко визначитись з містами, які обрати, то можна переглянути автобусні маршрути різних компаній.

Варто звернути увагу на такий важливий нюанс мандрівки, як житло. Як правило, під час час свят, місцевих фестивалів чи спортивних заходів ціни в містах, де проводяться святкування зростають. Тут варто вибрати готель не в самому центрі, а краще розглянути варіант знімання квартири. Заощадити на проживанні можна при нічних переїздах, тільки тут треба врахувати, що така ночівля дуже втомлює і не є найкращим варіантом, бо не дозволить повноцінно провести активно час вдень.

Якщо все ж таки потрібна економія, то варто чергувати ночі в автобусі зі сном хоча б в хостелах. У випадку, якщо планується поєднання маршрутів різних перевізників, то обов’язково потрібно врахувати, що вони можуть робити зупинки і виїжджати з різних автовокзалів, варто залишати достатньо часу для пересадки.

Автобусні маршрути відіграють важливу роль в плануванні бюджетної подорожі на невеликі відстані. Купити квиток на автобус, як правило, можна дешевше, ніж на поїзд чи літак.

Протягом останніх років з України дуже популярні стали автобусні маршрути в Будапешт, Прагу, Краків, Вроцлав. Оскільки в Євросоюзі між багатьма країнами немає спільного кордону, саме автобусний переїзд користується попитом через бюджетність і можливість переїхати в іншу країну без формальностей прикордонного контролю.

Кінцева вартість подорожі автобусом залежить від багатьох факторів, а саме: тривалість поїздки, країна мандрівки, пора року, рівень комфорту автобуса, рівень готелю і витрати на харчування. Короткий автобусний переїзд до двох годин іноді можна купити за 1 євро, а то і менше. При переїзді з однієї країни в іншу вартість квитків буде становити від п’яти євро, ліжко в хостелі коштує від 10 євро. Бюджетні готелі пропонують номери від 30 євро за двомісний номер.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Згідно з проведеною статистикою мандрівка в країни Західної Європи обійдеться дорожче від Східної.