За кордоном ніхто не застрахований від раптової хвороби, травми чи втрати документів. При наявності поліса, вам можуть відшкодувати медичні, транспортні та юридичні послуги.
Існують основні види туристичного страхування: від хвороби, травми, нещасного випадку, при втраті документів, при затримці рейсу.
Вартість страхового полюсу дуже часто залежить від багатьох чинників: мети поїздки, країни перебування, тривалості перебування.
Стандартна туристична страховка забезпечує відшкодування за: медичну консультацію, оплату призначених медикаментів, діагностику при нездужанні, вартість харчування під час перебування в лікувальному закладі.
Деякі компанії продають “формальну” страховку для візи: чи варто купувати дешевшу, але вона майже нічого не покриває, або в ній передбачена величезна франшиза. Також варто пам’ятати, що страхівка на візу має прямий вплив на поїздку і без неї відмовлять у в’їзді в країну. Але найкраще, якщо це є повноцінна страхівка для виїзду за кордон від надійної компанії. Купити страховий поліс на відпочинок можна в туристичній агенції, де обирався тур для відпочинку.
Для мандрівників, які планують свій маршрут самостійно потрібно і самостійно купувати страхівку у страховій компанії, яка викликає найбільшу довіру при чому це можна зробити навіть онлайн не виходячи з дому.
Головне правило використання страхівки – це повідомити відразу в асистанс (компанія-партнер, яка обслуговує клієнтів різних страхових компаній за кордоном) при страховий випадок, який відбувся. Всі контакти вказуються у страховому полісі, тому його потрібно зберігати протягом всієї подорожі.
При дзвінку в партнерську компанію клієнт може отримати всю інформацію, до якого лікаря або в яку лікарню необхідно звернутися за консультацією. У випадку випадку вибору лікаря самостійно страхова компанія може відмовитися відшкодовувати вартість лікування. Така ситуація правомірна, бо в асистуючої компанії в країні перебування туриста може бути підписаний договір з певною мережею клінік про надання медпослуг туристам за вигідними цінами. І якщо пацієнт сам звертається в іншу лікарню, рахунок може виявитися значно більшим, що принесе збитки страховій компанії, з якою заключена угода.
Є випадки, коли клієнт просто фізично не може звернутися в асистанс. Поважною причиною може бути визнана ситуація, коли турист був без свідомості або існувала реальна загроза його життю, коли зволікання при зверненні за медичною допомогою могло коштувати людині життя. Але в будь-якому випадку, як тільки турист може зв’язатися з сервісною компанією, він повинен повідомити про страховий випадок.
Раніше було описано важливість купівлі страхового полісу.
Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола
На дію поліса, як правило, не поширюються хронічні хвороби, лікування травм, отриманих в стані алкогольного сп’яніння або це може коштувати значно дорожче.
Для туристів, які займаються активним відпочинком, варто оформити спортивну страховку, яка відшкодує витрати, пов’язані з лікуванням можливих травм.