Чи варто економити на страхівці…

За кордоном ніхто не застрахований від раптової хвороби, травми чи втрати документів. При наявності поліса, вам можуть відшкодувати медичні, транспортні та юридичні послуги.

Існують основні види туристичного страхування: від хвороби, травми, нещасного випадку, при втраті документів, при затримці рейсу.

Вартість страхового полюсу дуже часто залежить від багатьох чинників: мети поїздки, країни перебування, тривалості перебування.

kalkuliator

Стандартна туристична страховка забезпечує відшкодування за: медичну консультацію, оплату призначених медикаментів, діагностику при нездужанні, вартість харчування під час перебування в лікувальному закладі.

Деякі компанії продають “формальну” страховку для візи: чи варто купувати дешевшу, але вона майже нічого не покриває, або в ній передбачена величезна франшиза. Також варто пам’ятати, що страхівка на візу має прямий вплив на поїздку і без неї відмовлять у в’їзді в країну. Але найкраще, якщо це є повноцінна страхівка для виїзду за кордон від надійної компанії. Купити страховий поліс на відпочинок можна в туристичній агенції, де обирався тур для відпочинку.

Для мандрівників, які планують свій маршрут самостійно потрібно і самостійно купувати страхівку у страховій компанії, яка викликає найбільшу довіру при чому це можна зробити навіть онлайн не виходячи з дому.

Головне правило використання страхівки – це повідомити відразу в асистанс (компанія-партнер, яка обслуговує клієнтів різних страхових компаній за кордоном) при страховий випадок, який відбувся. Всі контакти вказуються у страховому полісі, тому його потрібно зберігати протягом всієї подорожі.

При дзвінку в партнерську компанію клієнт може отримати всю інформацію, до якого лікаря або в яку лікарню необхідно звернутися за консультацією. У випадку випадку вибору лікаря самостійно страхова компанія може відмовитися відшкодовувати вартість лікування. Така ситуація правомірна, бо в асистуючої компанії в країні перебування туриста може бути підписаний договір з певною мережею клінік про надання медпослуг туристам за вигідними цінами. І якщо пацієнт сам звертається в іншу лікарню, рахунок може виявитися значно більшим, що принесе збитки страховій компанії, з якою заключена угода.

Є випадки, коли клієнт просто фізично не може звернутися в асистанс. Поважною причиною може бути визнана ситуація, коли турист був без свідомості або існувала реальна загроза його життю, коли зволікання при зверненні за медичною допомогою могло коштувати людині життя. Але в будь-якому випадку, як тільки турист може зв’язатися з сервісною компанією, він повинен повідомити про страховий випадок.

Раніше було описано важливість купівлі страхового полісу.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

На дію поліса, як правило, не поширюються хронічні хвороби, лікування травм, отриманих в стані алкогольного сп’яніння або це може коштувати значно дорожче.

Для туристів, які займаються активним відпочинком, варто оформити спортивну страховку, яка відшкодує витрати, пов’язані з лікуванням можливих травм.