Відпочинок з дітьми у Греції

Курорти Греції заворожують своєю красою, приємним кліматом і звичайно надзвичайно привабливо чистим морем. Тут можна знайти для себе безліч розваг відвідати багато визначних пам’яток і спробувати дійсно здорове харчування.

На таких курортах готелі розміщуються на першій лінії від моря і з добре обладнаними піщаними пляжами. Крім того, більшість готелів має в своєму арсеналі добре обладнані дитячі басейни і організовані анімаційні програми. Діти старшого віку не залишаться без уваги, оскільки, для них передбачені дискотеки, аквапарк, кінотеатр і багато інших розваг.

Більшість готелів, які вибирають для відпочинку з дітьми використовують систему обслуговування клієнтів “все включено”. Завдяки цьому батьки можуть приділити максимум уваги своїм дітям, а не питанням забезпечення дитячого харчування. Для організації відпочинку з дитиною найкраще звернутися до туроператора, який підбере необхідний комфорт, починаючи з зустрічі в аеропорту.

Відвідувати курорти Греції з дітьми найкраще під кінець травня і протягом усього червня, а також у вересні. Липень і серпень не є дуже добрим для відпочинку з дітьми, оскільки на курортах Греції досить спекотно і температура повітря коливається в межах від 35 до 40ºС.

Найчастіше батькам до вподоби курорти, які знаходяться на островах Родос, Кос, Крит та на півостровах Пелепоннес і Халкідікі. Острів Крит є найбільш південним і найбільшим по величині. На північному узбережжі острова знаходиться безліч доглянутих піщаних пляжів, які омиваються теплими морськими течіями. На південній частині острова більше піщано-галькові пляжі. На території острова є кілька аквапарків, акваріум, Ботанічний сад з унікальними рослинами і квітами.

Острів Корфу

corfuisland

Острів Корфу прикрашають зелені гори, гаї і ліси. Тут знаходяться невеликі бухти з піщаними пляжами, і всю цю картину прикрашає велика кількість різноманітних квітів. Тут можна відвідати один з найбільших на території Греції аквапарк з безліччю атракціонів для дітей і дорослих.

Острові Родос

rhodesisland

Острові Родос пропонує туристам багато цікавих місць Греції. Одне з найбільш відомих – Акрополь – місце де колись височів на колонах Колос Родоський і ще безліч інших стародавніх пам’яток. Проте, більшість пляжів острова покрита галькою. Острів Кос місцеві жителі називають “Сад Егейського моря”. І отримав назву острів через свою різноманітність і красу навколишньої природи. Він по праву вважається одним з найчистіших екологічних місць Греції.

Півострів Пелопоннес

peloponnese

Півострів Пелопоннес вважається найкращим для сімейного відпочинку. Розташований острів дуже близько до Афін, що дозволяє швидко дістатися сюди, скориставшись численними видами транспорту.

Півострів Пелопоннес пропонує велику кількість добре обладнаних пляжів, інфраструктура на найвищому рівні, тут знаходяться сімейні готелі будь-яких категорій. Вибираючи готель для відпочинку варто звернути свою увагу на невеликі тихі курортні містечка Ерміоні, Напфілон, Порто-Хелі, Толо. У містечку Лутракі знаходиться гідротерапевтичний центр, де проходять лікування використовуючи місцеві мінеральні води.

Півострів Халкідікі

halkidiki

Півострів Халкідікі дозволить відпочити в тихій і спокійній атмосфері на березі прекрасних пляжів з золотистими пісками і сосновим лісом. З півострова можна відвідати знамениту на весь світ святу гору Афон, де знаходяться православні монастирі. Грецькі кулінари використовують численні способи приготування їжі, з допомогою яких їжа стає корисною і здоровою, що необхідно для дітей. При приготуванні їжі використовують оливкову олію, сири, рибу, м’ясо, овочі та фрукти.Дітям також дуже до вподоби місцеві солодощі: лукумадес, курабьедас, різогало і інші.