Найкращі фільми для любителів подорожей

І мова йде не тільки про книжки чи фото інших мандрівників, адже є багато документальних і художніх фільмів, які занурять нас у атмосферу іншої країни і допоможуть відкрити нові види туризму.

Ось 7 кращих фільмів для любителів подорожей:

“Під сонцем Тоскани” (2003 рік)

toskanasun

«Під сонцем Тоскани” – таку назву отримав американський романтичний комедійний драматичний фільм 2003 року. Продюсер і режисер фільму Одрі Уеллс а головну роль зіграла Діана Лейн. За мотивами однойменного мемуару Френсіс Майєс 1996 року фільм розповідає про нещодавно розлучену письменницю, яка купує віллу в Тоскані, маючи надію, що це призведе до змін у її житті.

“Дика” (2014 г.)

wild

«Дика» – також американський, проте біографічний пригодницький драматичний фільм 2014 року режисера Жана-Марка Валле. Сценарій Ніка Хорнбі заснований на мемуарі «Wild: From Lost to Found on the Pacific Crest Trail» 2012 року від Cheryl Strayed. Зірки фільму Різ Уізерспун як Збройний, поряд з Лорою Дерн (як мати Страйдера), з Томасом Садоскі, Міхель Хайсман і Габі Гофман.

“Північ у Парижі” (2011 р)

midnightinparis

«Північ у Парижі» – це фантастичний комедійний фільм 2011 року. Автор та режисер Вуді Аллен. Фільм знімався у Парижі. Історія слідує за Гіл Пендером, сценаристом, який змушений протистояти недолікам своїх стосунків зі своїм матеріалістичним нареченим та їх розбіжними цілями, які стають все більш перебільшеними, коли він щовечора о півночі подорожує назад у часі. Фільм досліджує теми ностальгії та модернізму.

“Неймовірне життя Уолтера Мітті” (2013 г.)

theincrediblelifeofwaltermitty

«Неймовірне життя Уолтера Мітті» – американський пригодницький комедійно-драматичний фільм 2013 року. Написаний Стівом Конрадом. У фільмі також зіграли Крістен Віг, Шірлі Маклайн, Адам Скотт, Кетрін Ган та Шон Пен.

“Амелі” (2001 г.)

ameli

«Амелі» – французька романтична комедія фільму 2001 року режисера Жана-П’єра Жюнета. Створений Жене з Гійомом Лоран. Фільм про примхливу картину сучасного паризького життя, в якому розповідається історія сором’язливої офіціантки, яку зіграла Одрі Тауто, яка вирішує змінити життя оточуючих на краще, бореться із власною ізоляцією.

“Загублений в перекладі” (2003 рік)

losttranslation

«Загублений у перекладі» – фільм, який огортає аурою фантастичного світла, примхливим звуком, поворотом кохання та почуттям дежавю. Харріс (Білл Мюррей) знайомиться з 25-річною Шарлоттою (грає 18-річна Скарлет Йоханссон).

“Їж, молись, кохай” (2010 р)

eatpraylove

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

“Їж, молись, кохай» – американський біографічний романтичний драматичний фільм 2010 року з Джулією Роберт у ролі Елізабет Гілберт, заснований на однойменному мемуарному творі Гілберта 2006 року. Фільм отримав неоднозначні відгуки критиків, але це був фінансовий успіх, який становив 204,6 мільйонів доларів у всьому світі проти бюджету в 60 мільйонів доларів.